Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérjem meg kíméletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg kíméletesen a férjemet, hogy ne jöjjön velünk a céges családi rendezvényre?

Figyelt kérdés

A férjem sajnos ha zavarban van, iszonyú bunkó stílust vesz fel. Ezt már számtalanszor bizonyította. Én most kerültem ehhez a céghez és szeretnék jó benyomást kelteni.

A hétvégén lesz egy céges összejövetel, amire családostól vagyunk meghívva. Félek, hogy a férjem a zavarával mindent elrontana.

Mit tanácsoltok?


2014. aug. 20. 10:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
De ha egyszer ő maga is tudja, hogy ilyen helyzetekben hajlamos bunkó poénokat előadni és beszólni és mégis annyira veled akar menni, miért nem beszélitek meg, hogy egyszerűen ne is süssön el semmiféle poént, ne akarjon jópofizni a munkatársaiddal, elég ha mások viccein nevet és ha kérdezik, udvariasan válaszol, esetleg visszakérdez, de nem beszél sokat. Maximum kicsit csendesnek, visszahúzódónak gondolják, de nem bunkónak.
2014. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
11-eshez csatlakoznék. De akár meg is beszélhetitek, hogy véletlenül se kerüljön kontrollálatlan helyzetbe, mondja (illetve te) azt, hogy hangszálgyulladása van, ezért orvosi utasításra hanyagolnia kell a beszédet. Így bólogatni, fejet rázni tud, meg mosolyogni. Ha meg nagyon muszáj bővebb infót kiadni, akkor te beszélsz helyette.
2014. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Roppant éretlen és gyerekes felfogása lehet, ha annak ellenére el akar menni, hogy tudja, milyen kínos a viselkedése társaságban.
2014. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

Kemény, hogy az előzményeket tekintve még "kérni" kell, hogy ne jöjjön el!

Ha helyén lenne az esze, ő maga találna ki megfelelő kifogást (amit majd a munkatársaidnak mesélhetnél), hogy ne kelljen elmennie.

2014. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem tudja,hogy családi rendezvényről van szó,akkor elmehetnél egyedül.Vagy otthon maradsz te is.Köztes megoldásra nem látok esélyt,hiszen a férjed elmondásod szerint bizonyította párszor,hogy nem tud társaságbban viselkedni,magyarul bunkó.Aki pedig bunkó,az nem fog változni,visszafogni sem nagyon tudja magát.
2014. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

keverj hashajtót az italába és hátha otthonmarad :D


bocsi szóval komolyra fordítva legjobb lenne ha ő látná be h nem lenne előnyös ha veletek menne..

Valahogy vezesd rá..


De én nem tudom ezt elképzelni h egy felnőtt ember mit tud csinélni/mondani ami ennyire ciki..


Pl mikor a volt főnököddel összefutott? Miért rúgtak ki téged miatta??

2014. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én ezt egy az egyben megmondanám neki, ha tetszik, ha nem. Majd megbékél.
2014. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

Azért az valami hihetetlen,hogy annyira gyökér tud lenni,hogy állást is veszítettél el miatta :O Nem hiszem el,hogy egy felnőtt ember ennyire ne tudná kontrollálni a viselkedését társaságban,de komolyan...


Ha tudja,hogy zavarában bunkó,akkor tudja,hogy ez kellemetlen,így mondd meg neki,hogy ne haragudj szivem,de szeretnék nélküled menni,hogy megmaradjon a jó megítélésem. Viszont egyébként iszonyat gáz,hogy egy céges összejövetelen,ahová családnak szól a meghívás,egyszerűen nem mersz vele megjelenni...

2014. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ismerős, nekem is voltak ilyen gondjaim. Szerintem ez mélyebb önismeretet igényel, hogy megoldjátok. Bár ha ezt megmondod neki, szinte biztos, hogy megbántódik, de ha van elég intelligens és átlátja a helyzetet, akkor megérti. Mondd el neki, hogy nem akarod elveszíteni ezt az állást és ezért.
2014. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ha valóban szeret, és tudja magáról, hogy ilyen a viselkedése, és ez neked mekkora károkat okoz, akkor nem menne el.
2014. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!