Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt így nem bírom tovább....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így nem bírom tovább. Ennyire nem érdekli a férjemet semmi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az, hogy már 10 hónapja nincs szex. Egy ideig megértő voltam, úgy fél évig, aztán elbeszélgettem vele, hogy ez nem oké és változtassunk. Egy átmeneti lebénulás és elég komoly bajba kerültünk, így érthető is volt, hogy nem a szexen jár az agya..az enyém sem. Most már minden megoldódott, a férjem is rendbe jött és semmi... nincs az égvilágon semmi. Kicsit már fel is adtam mert hiába kértem, hiába tettem bármit is nem lett eredménye.:( Pár napja kétségbeesésemben azt mondtam neki, hogy ha ő nem akkor majd más.:( Ő csak annyit mondott, hogy rendben és még meg is értené ha félre mennék. Tuti nincs szeretője, a merevedésével mondjuk nincs minden rendben bár 10 hónap után azt sem tudom már, hogy néz ki egy pénisz. Kéretlenül is de megtudtam még a házasságunk elött, hogy az előző 2 kapcsolatában megcsalták őt mert szintén nem volt szex. Nem igényli? Létezik ilyen? Mikor megkérdeztem mi az oka csak annyit mondott, hogy nem tudja, egyszerűen nem. De nem én vagyok. Hát... nekem minden megfordult a fejemben.:( Ennyi "nyekergés" után meg már szánalmasnak is érzem magam.:(
2014. szept. 10. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Apám ugyanezt csinálta anyámmal, csak ő 25 évig bírta.

Azt mondják az ilyen ember látens homokos.

2014. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül látens homokos, egyszerűen kevés a szexigénye. Van ilyen is.


Kérdező, mi volt a 10 hónap előtt?

2014. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy a házasságotok előtt tudtad meg, hogy a szex hiánya volt a gond az előző két kapcsolatában is. Nem beszélgettél el erről vele? A kapcsolatotok elején nem volt ezzel gond?

Bármilyen hihetetlen is, vannak olyan emberek, akik nagyon ritkán igénylik a szexet. Egyszerűen nem hiányzik nekik.

2014. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

aszexuális vagy meleg . Egyikkel sincs mit tenni ,jelenlegi próbálkozásaidat ahhoz tudnám hasonlítani,mintha egy halat szeretnél megtanítani rúdugrásra .

Keress egy szexuálisan (is) hozzád illő partnert.

2014. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Az én párom is ritkán ogenyle. Bar nekem eddig 1honapig nem volt. Azt mondja h nem igényli. Neki jobb ha ritkábban van. Kicsit romantikazzatok. Csinalj neki fürdő vizet. Álmában izgasd fel. Először csak tapizd majd bukj le. De komolyan. Erezze h szereted ! Ha pedig baj van odalent akkor ugy is kiderul h nem reagál a kenyeztetesedre. Szorítok!
2014. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A nemi "étvágy" nagyon eltérő. Sajnálatos, hogy ez következett be, de erre utaló jelek kellett, hogy legyenek házasság előtt is. A baj inkább az, hogy orvosilag lényegében kezelhetetlen, mert ezek szerint nemi vágy sincs. Ha nincs gyereketek, akkor legjobb a válás.
2014. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A 10 hónap elött sem volt kifejezetten sűrű de azért a heti 1 megvolt. Kevésnek kevés ez is de legalább valami. Az egyik volt párja közölte nekem, hogy azért csalta meg mert már 1 éve hozzá sem nyúlt...a férjem erre azt mondta ez nem igaz mert utána nem nyúlt hozzá mikor már megcsalta őt a nő. Döntsem el.:/ A másik volt párjáról azt mondta azért mert mindvégig volt neki mellette valaki és undorodott tőle. Mégis vele volt 10évig... hát nem tudom.
2014. szept. 10. 14:03
 8/18 anonim válasza:
15%
Hogy lehet egy nő ennyire szexmániás? Èn annak örülök, ha nincs szex. Ha van is telefonozni szoktam közben. D.
2014. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 csabika1971 ***** válasza:
65%

Az a kérdés egyáltalán az egészségi problémája óta képes merevedésre? Mert lehet, hogy nem képes rá. Csak meg neked vagy bárki másnak meg szégyelli bevallani. Mert hát akkor ő már senki szemében nem is lesz férfi.

Ezen a lehetőségen még nem gondolkodtál?

2014. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Hát az enyém sem igényli, teljesen egészséges 31 éves és nem igényli, van ilyen. Csak ő ráadásul szégyelli és ilyenkor jönnek a kis praktikái, pl. ha teljesen fáradt vagyok, vagy éppen elalszom, akkor elkezd rámmászni, hogy később nyugodtan mondhassa, hogy hát ő mennyire akarta, de én elutasítottam :)

A másik dolog viszont egy komoly betegségből nehéz felépülni, sok hónapba is beletelik, nem tudom mi volt a baj, de biztosan nem kicsi a leírásod alapján, 10 hónap valóban sok, de hidd el, komolyabb betegségek után az embernek egyáltalán nincs igénye a szexre. Én pl. legalább 3 hónapig nem tudtam elélvezni (egyedül sem) egy komoly betegség után, egyszerűen a szervezetemnek túl nagy megerőltetés lett volna.

2014. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!