Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért viselkedik így a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom miután már van állásom?

Figyelt kérdés

Eddig nem dolgoztam ő tartott el, soha nem akarta hogy dolgozzak 2 évet nem is dolgoztam.

Aztán fordult velem a világ, rájöttem nem hagyhatom magam ennyire megalázni és megadni valakinek az esélyt hogy egyedül ne is boldoguljak és kaptam egy címet hol keresnek dolgozót! Mentem, be adtam az önéletrajzom fel is vettek. 1 hete már dolgozom és voltam beosztva egy férfival aki majdnem a felettesem is mondhatjuk.

Nagyon féltékeny rá is, pedig van párja és már az is baj hogy közösségi hálózaton bejelölt a férfi is és a párja is. No mindegy! Aztán újságoltam hogy az egyik vendég meghívott kávézni (gépi kávé) és a munkahelyen ittam meg ami ráadásul olyan hogy állandó vendégek vannak, nincs az hogy bezárom az ajtót és valakivel össze szűröm a levet, de a kedvesemnek még ez is zokon esik. Úgy érzem jobb ha nem közlöm hogy mi van, kivel dolgozom és kivel nem!


2014. szept. 5. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudnék olyan emberrel élni, akivel nem lehetek őszinte. A párod csak egyszerűen örül, hogy ki vagy neki szolgáltatva, ezért nem akarta, hogy dolgozz. Bár ezek után én átértékelném a kapcsolatot és elgondolkoznék, hogy a megfelelő ember van e mellettem.
2014. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Már akkor rá kellett volna jönnöd, hogy gáz van, amikor kiderült, hogy a párod nem akarja, hogy dolgozz! Van ilyen típusú ember, aki 100%-osan szeretné kisajátítani a párját, nem engedi dolgozni, nem engedi szórakozni, nem beszélhet más emberekkel (sokszor azonos neműekkel sem!), az ilyenek szokták egy idő után bezárni a "társukat" a házba, elvenni a kulcsokat, elvenni a pénzt stb!

Én a helyedben menekülnék, nem vagy te senki tulajdona!

2014. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Nem igazán értem, hogy az miért megalázó, ha nem kell dolgoznod.

Amíg nem mentél sehova nem volt miért féltékenynek lennie, most meg aggódik, szerintem ez természetes. Megint más kérdés, hogy ez a féltékenység miben nyilvánul meg, de erről nem írtál.

2014. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

A párod nagyon önző és teljesen kiakar sajátítani, és szeretné, ha tőle függnél.


Betegesen féltékeny. Én nem tudnék egy ilyen emberrel élni.

2014. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 Természetes az, hogy nem beszélhet senkivel anélkül, hogy ne lenne balhé a párjával?
2014. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most új helyzet állt elő, neki is még meg kell szoknia, hogy mostantól idegen férfiakkal beszélsz, találkozol, míg eddig a biztonságos otthonban tudott téged. Többre mész vele, ha egy picit őt is megérted és legalább az elején nem kávézgatsz férfiakkal. Adj neki egy kis időt. Viszont ha később sem csillapodik a féltékenysége akkor tényleg lépni kell ez ügyben.
2014. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!