Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sajnos egyre többet veszekszün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egyre többet veszekszünk a feleségemmel, mert ő nem igényes a környezetére, nem takarít, nem tart rendet maga körül. Volt már valaki hasonló helyzetben? Megváltozhat egy ilyen nő, aki 38 évig így élt? 35/F

Figyelt kérdés

Próbáltam már rengetegszer beszélni vele erről, de mindig csak a kifogásokkal jön, hogy ő fáradt, aztán meg persze kiborul.. MINDIG FÁRADT?!?!

Hagyjam el, mert nem takarít?

Hogy vehetném rá, hogy takarítson és ne csak akkor, ha én szóvá teszem? - emiatt persze én vagyok a rendmániás! Tanácsok? Tippek? Ötletek?



2014. szept. 2. 15:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
7%

Előtte rendmániás volt?

Miért veszel feleségül olyat, akivel problémád van?


Nem értem az embereket. Ez a majd esetleg megváltozik, kevés. Ez olyan mintha fedezet nélkül hiteleznél neki.


Nem hiszem, hogy meg fog változni, vagy elfogadod így, vagy pedig te végzed el ezeket a dolgokat.

2014. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
72%
Fogadjatok takarítónőt.
2014. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
77%

Én azért egy embert csupán emiatt nem dobnék ki az utcára, s főleg nem cserélném le egy Facebook-os r..bancra, ami manapság nagyon divat minden korosztályú pasiknál. Az olyan nők mégúgysem takarítani maguk körül, még maguk után sem, de mégis nagyon népszerűek, mert van lökhárító és popsi és miniszoknya.

Válaszolva a kérdésedre azt tanácsolom, hogy ne legyél rámenős ezügyben, sajnos emögött nagyon sokszor lelki problémák vannak, amelyeket még nem dolgozott fel, s emiatt ennyire hanyag, nincs lelki ereje, hogy nekifogjon és rendszeresen csinálja. Pasiknál is van ilyen, ajjaj. A megoldás csak ott van, ha a probléma gyökerét, azaz a lelki problémát beszélitek meg, heteken keresztül orvosoljátok és meglátod, hogy ez is helyre fog jönni, hosszú távra ...

2014. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
44%
A 12-esnek igaza van, egy pár hónapig érdemes lenne takarítónőt fogadnotok, heti 1-2 alkalomra.
2014. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
28%
Egyik nap megismerted, másik nap elvetted?? Vagy hogy nem vetted észre, hogy milyen? Nem értelek.
2014. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
74%
Hagyd el ezt az állandó zsörtölődést a takarítás miatt!!!! Nem ez a legfontosabb dolog egy kapcsolatban,vagy ha igen,akkor baj van. Figyelj inkább a feleségedre,biztos oka van a nemtakarításának. Ha meg szimplán lusta,akkor se végezd el helyette,ha meg zavar és ezért elvégzed a házi munkát,akkor ne háborogj. Őt,lehet,nem zavarja,dehát emberek vagyunk,különbözőek vagyunk,ez legyen a legkisebb baj egy házasságban,szerintem. Ahhoz mit szólnál,ha meg is csalna ráadásul? Akkor biztos,nem a takarításon háborognál. Probléma ez,persze,értem,hogy idegesít,de ez nagyon icipici probléma.....És ha rákos beteg lenne,akkor is a takarításon töprengenél? Szereted? Akkor,hagyd ezt a dolgot békén.
2014. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
76%

én nő vagyok, és én is viszonylag rendetlen vagyok, bár bennem megvan az igyekezet, hogy fejlődjek, csak a végén mindig azt veszem észre, hogy megint nem sikerült rendet tartani.

amikor a legrosszabb a helyzet a környezetemben, akkor mindig van valami nagyobb probléma, ami nyomaszt, vagy általában több probléma.

és egyszerűen nem marad semmi lelkierőm a környezetemre.

ha sok időm lenne, nem lennének anyagi meg lelki gondjaim, akkor biztos tip-top lenne a környezetem, de egyszerűen a problémák elszívják az összes energiámat, és pont erre nem marad. és mivel gyerekkoromban egyáltalán nem tanítottak meg strukturáltan élni, felnőttként, a gondok közepette pláne nem fog menni.

persze ez az én esetem, de ahogy mondod, hogy a feleséged fáradt, szerintem lehet, hogy vele is valami ilyesmi van. így talán jobban megérted őt, de egyébként elhiszem, hogy idegesítő.

2014. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
19%
Fuu de utálom az ilyen nőket. Ha én férfi létemre rendet tudok tartani magam körül, vágyom egy kis igényességre (nem azt mondom hogy legyen rendmániás), akkor egy nő nehogy már ne legyen erre képes, mert lusta meg igénytelen. Na ilyennel soha az életben nem költöznék össze, csodálom hogy ez nálatok nem derült ki korábban.
2014. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
30%

Bocs, de elvettél egy lusta dögöt, aki ráadásul ki is használ.

Dobd ki!!

2014. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
66%
Ne csinálj ebből problémát! Miért a felesegednek kellene takarítani? Ha neki erre nincs igénye, neked meg van, akkor csináld meg! Fordítva nem lenne igazságtalan? Nálunk én csinálok mindent, mert nálunk meg a férjemet nem érdekli. Én ebből nem csinálok ügyet.
2014. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!