Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sajnos egyre többet veszekszün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egyre többet veszekszünk a feleségemmel, mert ő nem igényes a környezetére, nem takarít, nem tart rendet maga körül. Volt már valaki hasonló helyzetben? Megváltozhat egy ilyen nő, aki 38 évig így élt? 35/F

Figyelt kérdés

Próbáltam már rengetegszer beszélni vele erről, de mindig csak a kifogásokkal jön, hogy ő fáradt, aztán meg persze kiborul.. MINDIG FÁRADT?!?!

Hagyjam el, mert nem takarít?

Hogy vehetném rá, hogy takarítson és ne csak akkor, ha én szóvá teszem? - emiatt persze én vagyok a rendmániás! Tanácsok? Tippek? Ötletek?



2014. szept. 2. 15:52
1 2 3 4
 1/39 SullaFelix89 ***** válasza:
49%
A varjú az mindig varjú marad.
2014. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ja, a pontosság kedvéért: mindig én porszívózok, én törlöm a port, én mosogatok, én pucolok ablakot, én pakolgatom el a dolgokat, amiket szanaszét hagy a lakásban... Lehet, hogy papucs vagyok, de én nem bírom elviselni, ha a dolgok szanaszét hevernek /szennyes az ágy körül, zacskók, kacatok az asztalon.../ A munkamegosztás sajnos nem működik. Míg másoknál általában a férfiak nem takarítanak, nálunk ez pont fordítva működik.
2014. szept. 2. 15:57
 3/39 kolosszus22 ***** válasza:
91%

Megváltozni már biztos nem fog, én csak azt nem értem miért vetted el egyáltalán, előtte nem idegesített, hogy ilyen?

27F

2014. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%
Válj el, el se kellett volna venned, ha mindig ilyen volt.
2014. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezért nem papucs valaki,mert rendet tart maga körül és szereti a rendet.Papucs azért vagy,mert a feleséged ezt tudja hogy szereted a rendet,ezt ő kihasználja.TIsztában van vele hogy megteheti,mert a "papucs" megcsinálja.
2014. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
38%
Csak ennyi ev utan tunt fel? Meg jo hogy nem csinalja meg mivel tudja, hogy majd te megteszed... ezt magadnak fozted!
2014. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
75%
SOha sem vett rést a házimunkában, vagy csak egy ideje hanyagolja?
2014. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
39%

Ha néha néha nincs kedve, fáradt, azt meg lehet érteni, de ha mindig mocsok van körülötte, akkor nem most vált ilyenné...tehát a millió dolláros kérdés, hogy minek vettél el egy ilyen nőt?


Amúgy nálunk is munkamegosztás van mert mindketten dolgozunk. De néha előfordul hogy nincs kedvem felmosni, vagy a férjemnek nincs kedve teregetni. Akkor a másik megcsinálja. De egyikünk sem használja ki a másikat ilyen szinten mint a te feleséged.


Azért nem csinálja mert tudja hogy háborogsz ugyan, de mégis megcsinálod helyette. Mosni szokott? Ha nem, és te indítod a mosógépet, te teregetsz, akkor csak a saját ruháidat mosd ki:) saját edényeidet mosogasd el, és dugd olyan helyre, ahol nem találja meg.....

Ha majd mocskos büdös ruhában jár dolgozni és rosszul lesz mert szennyes edényből evett akkor csak észreveszi magát. Ja, és ne főzz rá, csak magadra.


Tudod, mintha egy makacs gyereket nevelnél aki nem tart rendet a szobájában:)

2014. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
68%
Mind a ketten dolgoztok nem? Nálatok akkor a férfi végzi pluszban a házimunkát nem a nő.Semmivel nem igazságtalanabb ez mint más családoknál,ahol munka mellett ezt a nő csinálja.
2014. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
81%
Már ahol kedves 16:35-ös.Jobb helyeken ez bevan osztva.
2014. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!