Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig tűrjem el a feleségem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem el a feleségem? Napról napra rosszabb.

Figyelt kérdés

Pár hete kijelentette,hogy elege van,válni akar.Én még szeretem,ő már állítólag undorodik tőlem.Esélyt nem lát a változásra.2gyerekünk van,most Gyesen van itthon.A lakás az enyém,még aglegényként vettem.Ő nem tud hova menni,ki is jelentette,hogy nem megy el,majd ha lejár a gyes,elmegy dolgozni,és akkor talán.Meg a gyerekekre hivatkozik,hogy jobb így felnúniük mint csonka családba.Persze addig havonta én álljak mindent anyagilag.

Most úgy él,ahogy jó neki.Egész nap a gyerekekkel van,nem takarít,nem rak rendet,már olyan a lakás mint egy hajléktalan odu.Ha mennek el,vagy jönnek haza,megkérdezem hol voltak,az a válasz,: Nem mindegy?Gondol egyet,és elmegy itthonról,gyerekeket itt hagyja nekem,és nem érdekli hogy nekem valahova mennem kell.

Nagyon nagyképű,és lekezelő.Tegnap este hazajöttem a munkából,megjegyezte,minek jöttem haza.

Visszaél azzal,hogy nem akarom a gyerekeket kitenni az utcára.Úgy érzem,tudja hogy nagyon szeretem a gyerekeim.

Nem tudom meddig mehet ez így,nem tudom meddig nyeljek.


2014. szept. 2. 10:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi de nem vagytok normálisak ... ezt az egészet a gyerekek latjak haljak , közben koszban élnek a Ti primitív élet felfogásotok miatt . Tessék rendet rakni otthon es a fejetekben is . A zár csere nem rossz de értelme mi ? rendőrségre szalad , cirkusz hegyek ...stb ! Nézz magadba es ha voltak hibaid ? amik ide vezetek változtass rajta , csináljatok beosztást ki mikor mit KELL meg tegyen . Váljatok el ha nincs más megoldás de nyugiba Ülj le vele nyugiba ( MUSZALY ), mikor a gyerekek alszanak es beszeljetek meg hogyan tovább ? A fejedben a gyerekek nyugalma legyen es ne hagyd magad fel húzni .Sok sikert es old meg okosan úgy hogy a gyerekek ne sérüljenek .....
2014. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
14%
neked itelnek a gyerekeket ? a munka es lakás miatt ? ha dolgozol ki van a gyerekekkel ? a lakást egyedül fen tartani ? a nő el megy dolgozni napi 8 oraban plusz családi plusz gyerektartás ideje is marad a gyerekekre ...stb , a lakás meg nem csak a tied , hiába vetted hazaság előtt , de nézz utána egy ügyvédnél , tutti hogy így van !
2014. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
szeritnem pasi van a dologban... bedepizett a gyes alatt... nem védenio akarom, mert .... csak volt valami előzménye szerinted, nem volt nála véletlenül szülés utáni depresszió? vagy arra utaló jelek? tudtatok kettesben elmenni , gyerekek nélkül? mert pl mi a férjemmel nem tudjuk emgoldani, h kettesben legyünk, vagy közös program, gyerek nélkül néhanapján és hiányzik... nálunk is voltak mélypontok ezért próbálom erre terelni a témát...
2014. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%

" Nem mindegy?Gondol egyet,és elmegy itthonról,gyerekeket itt hagyja nekem,és nem érdekli hogy nekem valahova mennem kell. "


Azért a kérdező sem tiszta.

A fenti mondatot a nejed is mondhatná.

2014. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Lusta vagyok itthon?

Mindig próbáltam úgy hozzáállni a házimunkához,hogy már kicsit ciki volt.Simán beálltam takarítani,mosni,vasalni.Igaz azt aláirom,hogy ő is segített sokat,fűnyírás favágás stb.

Gyerekelhelyzést nem nem nagyon tudom kérni,általában reggel 4kor kelek,és estig meló.Hát a "családnak"ugye meg kell élni.

Egész jól keresek,nincsenek anyegi hiányok,valószínű hogy pályázik az ebből adódó komoly gyerektartásra is.

Azért akar válni,mert szerelmes akar lenni újra,irántam már nem érez semmit.Elmúlt a szerelem.

A szerelem idővel elmúlik szerintem,de átalakul szeretetté,és tiszteletté.Nem hinném hogy egy álom miatt fel kellene rúgni egy családot.

2014. szept. 2. 20:10
 26/30 anonim ***** válasza:
7%

1 a te lakásod takarisd

2 a te gyerekeid te is vigyázhatsz rájuk

nem csodálom hogy vállni akar tipikus pasi vagy ne hogy már téged bármi kellemetlenség érjen nyeljen le mindent az asszony

2014. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%

".Simán beálltam takarítani,mosni,vasalni."


Ebben mi a ciki?


A nejeddel beszélj, ha még lehet. Ezt a történetet meghallgatnám az ő szemszögéből is. Egy több kisgyerekes anyuka csak nagyon nyomós okkal szokott másba szerelmes lenni, eldobni a kapcsolatot. Legalább is, amíg ilyen kicsi a gyerekek, hogy gyes-en van.


AZ, hogy szereted a gyerekeidet, az kevés. A történetből nekem az jön le, hogy nem nagyon foglalkozol velük, és ha neked kell vigyázni rájuk, az teher.


Próbáld meg vele rendezni a dolgokat, de mindkettőtöknek változtatnia kell, nem csak neki, neked is. Talán még nem késő.

2014. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%

1 a te lakásod takarisd

2 a te gyerekeid te is vigyázhatsz rájuk

nem csodálom hogy vállni akar tipikus pasi vagy ne hogy már téged bármi kellemetlenség érjen nyeljen le mindent az asszony



Na azért álljon már meg a menet!!!! Mi az,hogy a te lakásod,takarítsd? Akkor a nő mit csináljon? Henyéljen és tartassa ki a kis pics@ját??? Hová korcsosul ez a világ?


A hölgyike otthon van gyesen,alap,hogy ő takarítson,nálunk is ugyanígy van (én vagyok a nő) nehogy már ne férjen bele az idejébe,eszem ágában nem lenne 10 óra meló után még a férjemet takarítani küldeni.Bezzeg fordított esetben hogy háborognátok,most meg véditek ezt a ...... "nőt". Aki e mellett,szó nélkül lelép (bocsi,de egy házasságban ilyet ne már,pláne ha gyerek is van ) meg úgy tesz a palinak hogy "minek jöttél haza?" Hát visszkézből odaköptem volna neki,hogy "azért mert ez az én házam,aztán ha nem tetszik viszontlátásra".


Biztos a kérdező is követett el hibákat,de akkor is primitív módon viselkedik a feleség.

2014. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Gyerekelhelyzést nem nem nagyon tudom kérni,általában reggel 4kor kelek,és estig meló.Hát a "családnak"ugye meg kell élni. "


Miert ne tudnad? Veszel fel egy bebiszittert, hidd el olcsobb lesz mint a "feleseged"...

Gyerektartast meg fizessen csak az asszonyka nektek, plusz jar majd neked a csaladipotlek is.

2014. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"...ő már állítólag undorodik tőlem."

Ilyeneket megenged magának? Meg hogy így beszél és ilyesmiket művel?


(Mondjuk nem tudhatjuk az okát...)


Én nagyon gyorsan kerítenék egy jó ügyvédet, gyűjteném a nő ellen a bizonyítékokat (pl lazán fölvenném hangrögzítővel, ahogy ezeket kifejti) és minden jogi eszközzel fölvenném a kesztyűt!

2014. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!