Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig tűrjem el a feleségem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem el a feleségem? Napról napra rosszabb.

Figyelt kérdés

Pár hete kijelentette,hogy elege van,válni akar.Én még szeretem,ő már állítólag undorodik tőlem.Esélyt nem lát a változásra.2gyerekünk van,most Gyesen van itthon.A lakás az enyém,még aglegényként vettem.Ő nem tud hova menni,ki is jelentette,hogy nem megy el,majd ha lejár a gyes,elmegy dolgozni,és akkor talán.Meg a gyerekekre hivatkozik,hogy jobb így felnúniük mint csonka családba.Persze addig havonta én álljak mindent anyagilag.

Most úgy él,ahogy jó neki.Egész nap a gyerekekkel van,nem takarít,nem rak rendet,már olyan a lakás mint egy hajléktalan odu.Ha mennek el,vagy jönnek haza,megkérdezem hol voltak,az a válasz,: Nem mindegy?Gondol egyet,és elmegy itthonról,gyerekeket itt hagyja nekem,és nem érdekli hogy nekem valahova mennem kell.

Nagyon nagyképű,és lekezelő.Tegnap este hazajöttem a munkából,megjegyezte,minek jöttem haza.

Visszaél azzal,hogy nem akarom a gyerekeket kitenni az utcára.Úgy érzem,tudja hogy nagyon szeretem a gyerekeim.

Nem tudom meddig mehet ez így,nem tudom meddig nyeljek.


2014. szept. 2. 10:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%
Onnantól kezdve, hogy a tiéd az ingatlan, nem értem, miért kellene akár egyetlen percet is tűrnöd.
2014. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem akarom a feleséget bántani, sem téged! De történt valami ami miatt megváltozott?? Megcsaltad esetleg??

Vagy esetleg neki lenne valakije??


Egyébként igen, nagyon rosszul néz ki a helyzet, ha nincs senkije, és még ő tesz úgy mint aki sz**ta a világot, tartsd el, nem költözik el, oda megy ahova akar, úgy beszél veled mint egy kutyával!

Ha nem tetszik neki a pofád menjen el, azt éljen meg magának, volt már a világon olyan ahol az apának ítélték a gyereket, amit esetleg a feleségedre költesz az szinte mehetne bébiszitternek is!!

2014. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Lehet tényleg arra gyűr, hogy kihozzona sodrodból és nyomj nála 2 pofont, mert így biztos lenne, hogy nála helyezik el a gyerekeket, így meg tudja, hogy nem sok esélye van rá. Vagy egyszerűen csak buta és primitív.
2014. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%

1. Rendben, akkor válás.

2. Semennyi pénzt ne hagyj otthon, kártyáját tiltsd le, ha van.

3. Kizárólag annyi élelmiszer legyen otthon, ami a 2 gyereknek kell napközben, este hozz vacsorát a gyereknek és magadnak.

4. Legközelebb, amikor elmegye a gyerekek nélkül, zárat bezárni, kulcsot bennehagyni, akkor nem tud bejönni, és mehet, ahova akar.


Nincs azzal baj, hogy megromlott a kapcsolat és válni szeretne, de legalább az arcából vegyen vissza.

2014. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
51%
Én azért meghallgatnám a feleségedet is.
2014. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Amikor legközelebb elmegy egyedül otthonról,szépen cseréltesd ki a zárad,a ruháit meg a holmiját rakd ki,aztán majd küld el neki a válópert,meg a gyerekelhelyezésről a papírt.Természetesen kérd hogy a gyerekek nálad legyenek elhelyezve.Én nő vagyok,de nyakam rá,hogy félremegy már,és most is még csak a pénz miatt van veled.
2014. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
69%

Engem ez a viselkedés emlékeztet arra, amit itt sokan javasolnak akkor, amikor a pasi nem csinál semmit otthon, csak elvárja a kiszolgálást.


Amik miatt ez eszembe jutott:

"Most úgy él,ahogy jó neki.Egész nap a gyerekekkel van,nem takarít,nem rak rendet,már olyan a lakás mint egy hajléktalan odu." --> ezt a ne takaríts, majd megunja és elpakol maga után dolgot akkor szoktátok javasolni, amikor hazaér a férj, és jóhogynemmár cseléd mentalitást vár el az asszonykájától.


"Ha mennek el,vagy jönnek haza,megkérdezem hol voltak,az a válasz,: Nem mindegy?Gondol egyet,és elmegy itthonról,gyerekeket itt hagyja nekem,és nem érdekli hogy nekem valahova mennem kell." --> szintén, amikor az apa nem veszi ki a részét a gyereknevelésből.


"Pár hete kijelentette,hogy elege van,válni akar.Én még szeretem,ő már állítólag undorodik tőlem.Esélyt nem lát a változásra."


Vajon miből lett elege? Ez valahogy kimaradt a kérdésből. Táncsak nem abból, hogy házirabszolgának van nézve, csak azért, mert "nem dolgozik". Mi okozta azt, hogy megundorodott a saját férjétől? Azért ez nem jön csak úgy, egyik pillanatról a másikra.

Szerintem addig felesleges ítélkezni, míg nem ismerjük az okot. Ez csak az okozat.

2014. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, te se vagy éppen tiszta ember, ha képes vagy hajléktalanoduban élni! Nyugodtan megfoghatnád a porszívód és a felmosófát és kipucolhatnád a lakás egy részét, legalább annyira, hogy lakható legyen. Vagy te ezt simán elviseled és inkább koszosan élsz?
2014. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
19%
utolsó, nyilván ez olyan egyszerű lehet, ha egész nap dolgozik, hogy eltartsa a két gyerekét, meg a lusta dög feleségét, emellett még ő foglalkozik a gyerekekkel is mert az anyjuk inkább kefélni megy
2014. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
89%

mennyi ideje vagytok házasok? hány évesek vagytok, mikor szült?

nem lehet hogy csak depis a szülés miatt?

probálj meg közös programot csinálni, vagy megebszélni vele a dolgokat.

ha nem lehet add be a keresetett. valóban neked idélnék a gyerekeket. mint a munka mint a lakás miatt.

2014. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!