Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig tűrjem el a feleségem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem el a feleségem? Napról napra rosszabb.

Figyelt kérdés

Pár hete kijelentette,hogy elege van,válni akar.Én még szeretem,ő már állítólag undorodik tőlem.Esélyt nem lát a változásra.2gyerekünk van,most Gyesen van itthon.A lakás az enyém,még aglegényként vettem.Ő nem tud hova menni,ki is jelentette,hogy nem megy el,majd ha lejár a gyes,elmegy dolgozni,és akkor talán.Meg a gyerekekre hivatkozik,hogy jobb így felnúniük mint csonka családba.Persze addig havonta én álljak mindent anyagilag.

Most úgy él,ahogy jó neki.Egész nap a gyerekekkel van,nem takarít,nem rak rendet,már olyan a lakás mint egy hajléktalan odu.Ha mennek el,vagy jönnek haza,megkérdezem hol voltak,az a válasz,: Nem mindegy?Gondol egyet,és elmegy itthonról,gyerekeket itt hagyja nekem,és nem érdekli hogy nekem valahova mennem kell.

Nagyon nagyképű,és lekezelő.Tegnap este hazajöttem a munkából,megjegyezte,minek jöttem haza.

Visszaél azzal,hogy nem akarom a gyerekeket kitenni az utcára.Úgy érzem,tudja hogy nagyon szeretem a gyerekeim.

Nem tudom meddig mehet ez így,nem tudom meddig nyeljek.


2014. szept. 2. 10:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%
Most jutott el oda a helyzet, hogy a hölgynek nem ártana egy-két nevelő célú pofon. Ne hagyd magad, mégis csak a tied a ház. Ő pedig szépen kihasznál téged.
2014. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Miért kéne nyelned vagy tűrnöd az egészet?

Feleséged válni akar. Gondolom ezek után már te sem igazán akarsz tőle bármit is. Akkor tessék beadni a válóperi papírokat, és kérni a gyerekek felügyeleti jogát. Neked van munkád, van otthonod.. van esélyed a gyerekekhez.

2014. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Sajnalom.Remelem fogsz talalni magadnak masikat aki mellett boldog leszel.A gyerekeknek pedig valas utan is lehetsz az apjuk. :)
2014. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Add be a valopert azonnal, a gyerekfelugyeletet meg kerd arra hivatkozva, hogy te tudod szamukra az otthont es megelhetest biztositani.


Majd leszall onagysaga a magas lorol ha rajon, hogy te nem vagy koteles ot eltartani.

2014. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
cserélj zárat, a gyerekeket nem kell kirakni
2014. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Na ez az eset, amikor azt mondom hogy az apánál jobb lenne a gyerekeknek.

Én szépen ultimátumot adnék neki, a gyerekek meg maradjanak.

Az orrodnál fogva vezet, és azt csinál amit akar. Undorodik tőled, de azért tartsd el és dolgozz!

Egyedül megbírnál birkózni a feladattal?

Ne hagyd hogy baleknek nézzen!!!

2014. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%

Te még szereted. Mit szeretsz benne? Ahogy veled viselkedik, az nem indokolja azt, hogy szeretned kéne. Inkább talán megszokásból szereted.

A te lakásod, őt akkor teszed ki, amikor akarod, ha a te neveden van a lakás. A gyerekeket nem kell kitenned, csak őt.

2014. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Válóper, felügyeleti jog, zárcsere. Aztán az úrnő mehet ahova akar.
2014. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
van ismim akik ugyanígy voltak..a nő bepasizott...volt ket gyerek...es ameddig nem mondjak ki h kie a felugyeleti jog az apanak is ugyanannyi joga van a gyerekhez...
2014. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%

Nehogy az elsore hallgass, a no pont erre var. Valoszinuleg a nyegle viselkedes is szandekos, provokal, epp azert hogy kijojj a beketuresbol. Aztan ha csak hozzaersz, mar rohan latleletert, es onnantol el is astad magad a birosag elott veglegesen.

Higgadtsag, ugyved, gyerekfelugyelet, ahogy mar irtak.

2014. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!