Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Osszevesztunk a huga miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztunk a huga miatt, en ugy erzem nem csinaltam semmi rosszat most megis engem utal mindenki. Igazuk van?

Figyelt kérdés

Hetvegen a ferjem csaladjanal voltunk. A sogornom miota ismerem 80-90kg mert beteg es ne tud lefogyni. Tortent a nyaron, hogy a ferje megcsalta es mikor kiderult lelepett a szeretojevel. Nagyon sajnaltam sokat segitettem neki. Vegul a hetvgen a ferjemnek (gondolva mas nem hallja, mert csak ketten voltunk a konyhaba) megjegyezztem, hogy azert ez a vallas csak jo valamire mert legalabb meggyogyult a huga ... most 60kg csinos lett elment dolgozni is... de anyosom meghallotta es felrehivta a ferjem es jol kiosztotta o meg engem.

Most mindenki utal en lettem az elso kozellenseg.

Igazuk van?


2014. aug. 26. 11:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolso az az igazsag hogy igy is gonoltam.

Mert nem talalt munkat 4 evig bezzeg egre foldre kereste, most meg egy honap alatt lett egy jo kis munkahelye. Amikor szoba kerult hogy talan le kellene fogynia minden alkalommal valami uj kifogast talalt (pajzsmirigy zavar, szules, orokolte, a ferjenek ilyet olyat kell fozni igy o is azt eszi es ezert...) elhanyagolta magat annak ellenere hogy egesznap semmi dolga nem volt. Ezket en akkor is es most is persze kimeletesen elmondtam neki de hat en csak dumalok ....

2014. aug. 26. 12:31
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
Bántó volt azért, mert az igazságot hallották.
2014. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"A ferjem azert haragszik mert nem tudom befogni a szam..."


Hát valóban nem tudod. Miért pont az anyósnál teszel megjegyzéseket? Ezt simán megbeszélhettétek volna otthon is.

Anyós is csak elmondta a véleményét, mégis megbántva érzed magad.

2014. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság.
2014. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de szerintem ebben semmi bántó nem volt. Amúgy majd eltelik néhány hónap, a jó munka mellé talál egy neki való férfit is, és visszagondolva úgy lesz vele, hogy milyen igazad volt. Most még nyilván fáj, nem lépett túl rajta, de ez nem lesz mindig így.
2014. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Annyit hibáztál, hogy anyósod házában mondtad ezt, nem otthon, mikor csak ketten vagytok a férjeddel. Egyrészt, a leírás alapján igazad volt, másrészt, nem a kedves sógornődnek dörgölted ezt így az arcába, hanem a férjednek mondtad el a véleményedet elvileg négyszemközt, amihez jogod van. Persze, senkinek nem esik jól, ha ilyet mondanak róla, de ha ez az igazság, akkor ez az igazság, jogod van megjegyezni a férjének. Egyébként meg ha a sógornőd nem hallotta, nem tudom minek kellett ekkora cirkuszt csinálni belőle, hiszen amit nem tud, nem fáj neki.
2014. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség...Nyilván mondhattad volna szebben is,de ettől még az értelme ugyanaz lett volna a mondatnak. Semmi bántó nem volt ebben. Férjeddel bizalmas beszélgetést folytattatok,ami nem a "nagyközönségnek" volt szánva. Ez ugyanaz,mint amikor húgomnak azt mondom,na csá,én mentem sz.rni,holott nyilván egy társaságban leginkább azt mondom,hogy bocsi,elmegyek a mosdóba.


Továbbá megjegyezném,hogy normális ember veszi a negatív kritikát is.

23L

2014. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!