Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Osszevesztunk a huga miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztunk a huga miatt, en ugy erzem nem csinaltam semmi rosszat most megis engem utal mindenki. Igazuk van?

Figyelt kérdés

Hetvegen a ferjem csaladjanal voltunk. A sogornom miota ismerem 80-90kg mert beteg es ne tud lefogyni. Tortent a nyaron, hogy a ferje megcsalta es mikor kiderult lelepett a szeretojevel. Nagyon sajnaltam sokat segitettem neki. Vegul a hetvgen a ferjemnek (gondolva mas nem hallja, mert csak ketten voltunk a konyhaba) megjegyezztem, hogy azert ez a vallas csak jo valamire mert legalabb meggyogyult a huga ... most 60kg csinos lett elment dolgozni is... de anyosom meghallotta es felrehivta a ferjem es jol kiosztotta o meg engem.

Most mindenki utal en lettem az elso kozellenseg.

Igazuk van?


2014. aug. 26. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem vicces volt a megjegyzesed en jot nevettem volna :D
2014. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
De tulajdonképpen mit mondtál? A vallás volt jó valamire, vagy a válás?
2014. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazuk. Szerintem ezzel semmi olyan rosszat nem mondtál. Férjed reagált rá valamit akkor amikor mondtad neki?

Mert akkor csak az anyósod reagálta túl és fújta fel a dolgot.

2014. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nyilván ilyet nem illik így megjegyezni, de azért ez miatt közellenséggé kiáltani egy kicsit túlzás... by the way, te legalább meglátod a jót is a rosszban
2014. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez a hátulütője annak ha valakit leszólsz a háta mögött. Tudom hogy mindenki csinálja ezt hébe-hóba de asszem most megtanultad hogy csak akkor mondj ilyet ha kettesben vagytok.

Mondjuk nekem is szarul esne ha a szemembe kedves lennèl meg segítőkèsz, a hátam mögött meg ilyet mondanál de szerintem ez mindenkinek rosszul esne.

2014. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Nézd az anyósod szemszögéből a dolgot.

Ha a te lányodat megcsalná a férje, majd lelépne az új nővel, és valaki erre azt mondaná: jó volt ez, legalább lefogyott. Hát azt hiszem, te sem örülnél.

2014. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

En mondtam a sogornomnek is csak nem pont ezzekkel a szavakkal

A ferjem azert haragszik mert nem tudom befogni a szam...

es most mi lett.

2014. aug. 26. 12:06
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van. Kicsit tul lėpted a hatàrt .

Pl te elvàlsz a fėrjedtöl,ės a huga azt mondja,jot tett neked a vàlàs ugyanis kicsinosodtàl.Ez mekkora bunkosàg!

Hidd el nem örömėben fogyott le,de ezt jobb lenne megbeszėlni a pàrod hugàval hogy te ezt nem rossz szàndėkbol mondtad...

Mert igy ezt hallani"kàrörvendönek"halatszik de biztosan nem igy ėrteted,de anyós ės a lànya nem làt bele a te fejedben hogy ugyan màr nem rossz indulatbol mondta!ezt beszėltjėtek meg.

2014. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt rossz amit akartál mondani, mégis rosszat mondtál.


Mennyi minden múlik a megfogalmazáson, vagy a tálaláson, mindenki nevezze úgy ahogy szeretné.


Hát nem hangzik másként az általad elmondott mondat így?

Látod? Minden rosszban van valami jó. Milyen nagyon csinos lett a húgod. Biztos gyorsan talpra áll.


Szerintem ebben a formában anyósodat se bántottad volna meg, se a beteg kifejezéssel, se azzal hogy a válást jónak és hasznosnak gondoltad. A lényeg mégis ugyanaz.

2014. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem ez úgy hangzik: eddig lusta volt a tesód lefogyni meg munkát keresni, most hogy elhagyták bezzeg sikerült neki.


Bántó volt szerintem is a megjegyzésed.

2014. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!