Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Nagyon nagy hülyeséget csináltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszú a történet. Járok egy tanfolyamra, de később kezdtem, mert csak akkor kezdődött, viszont a pénzt már megkaptam érte, és nagyon féltem, hogy majd kiakadnak otthon (amiért várnom kell, mert sürgős), és nem szóltam nekik, a pénz egy részét viszont elköltöttem, és hogy pótoljam, elzálogosítottam egy ékszerem. Zenélő dobozban volt, és amikor ma hazaértem és kinyitottam a dobozkát, nem volt felhúzva, tehát jó sokáig nyitva volt hagyva.

Nem az a kérdés, hogy miből váltom ki, nem olyan sok, hogy ne tudjam összeszedni (1 hétig kell majd érte dolgoznom), hanem hogy ha a szüleim rájönnek, mit mondjak? Adjam elő, hogy "jézusom, nem tudom hol van???" (most rendezem át a szobám...), vagy mit mondjak?

Bocsi ha érthetetlen, de mindjárt meghalok!


2014. jún. 13. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nyitották ki a dobozkát. Különben rögtön rákérdeztek volna, hogy hol van. Eddig se próbálták kinyitni naponta, nem? Szerintem megszokták, hogy zárva van, és eszükbe se jutott nyitogatni.
2014. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám lehet elkevertem valahová... :D Amint elôkerítem szólok... Aztán kiváltanám és 'anyaa, megtaláltaaam!' :D
2014. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
63%
A te ékszered volt, nem? Mondd el az igazat, akkor legalább nem kell kitalálni semmi extra dolgot. Nagyon szigorúak a szüleid?
2014. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem hiszem hogy bármit kapnék érte (egy leteremtésen kívül), csak egy olyan személytől kaptam aki apának nagyon fontos és ezért esne neki nagyon rosszul. (Egyébként nekem is fontos a személy is meg a tárgy is, nagyon rossz érzés volt betenni)

Hatalmasat csalódnának, és ezt nem akarom. Lehet, hogy "el fog tűnni" a nagy takarításban.

2014. jún. 13. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igazat mondd el
2014. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!