Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktál féltékeny lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál féltékeny lenni feleségedre/férjedre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 13:35
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Igen gáz,nagyon gáz vagy hogy egy egyszerű kérdést nem sikerül megérteni:)
2014. aug. 14. 14:46
 22/44 anonim ***** válasza:

"Szerintem ennél rövidebben és egyszerübben nem lehet megfogalamzni egy kérdést"

Tudod, ha egy kérdést többféleképpen lehet értelmezni, akkor úgy szoktunk eljárni, hogy konkrétan leírjuk mire gondolunk. Pl: Szoktál szakmailag féltékeny lenni...." Szoktál féltékeny lenni feleségedre/férjedre más férfi/nő miatt? Érthető már?

Megyek én is beadom a válópert, mert sem érzelmileg sem szakmailag nem vagyok féltékeny. Borzasztó!

20-as válaszoló! Már csak pár hét és újra suli. Itt az ideje, nagyon unatkoznak a gyerekek.

2014. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Nem Semmilyen tekintetben sem.

Azt vallom, hogy nincs olyan, hogy egészséges féltékenység. A féltékenységnek semmi köze sem a szerelemhez, sem a szeretethez...az csak és kizárólag rólad, a féltékenyről szól. A másik csak egy eszköz ehhez. Ráadásul masszív önbizalomhiányról árulkodik. Nem bízol eléggé magadban, azt hiszed, hogy van, aki el tudja tőled szeretni..venni...a társad.........

2014. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Pont leírta 22.a tutit! :) nem volt kifejte a kérdés, azt írtam le, ami az eszembe jutott. :)! Az a gáz, hogy elvárod, hogy olvassunk a gondolataidban, vajon mire lehetsz kíváncsi! :D
2014. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Jaa, igen, de te is picit gáz vagy! ;) ha sikerül megtanulni leírni az asszociál szót, akkor gyere vissza kötekedni ;) nem fejtetted ki a kérdést, több dologra lehet gondolni, és még te szólsz be? :) aranyos vagy nagyon :)
2014. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerinted itt olyanok válaszolgatnak, mint én? (3-as vagyok) és szerinted a társadalom többsége ambiciózus, egyetemet végzett emberekből áll, akiknek a munka nem csak azért van, hogy vegyenek a fizetésükből kenyeret? Mert akkor nagyon tévedsz...


Többségében nem olyan emberek fognak válaszolni itt, mint én, hanem simán azt gondolják, hogy a szerelmi féltékenységre gondoltál, hiszen az itteni kérdezők színvonala is ez. Azért kell specifikusan megmondani, mire gondolsz. És igen, azért is, hogy aztán összetrollkodhassák a kérdésedet a hülyék, hogy "beképzelt vagy" és "sosem ástál még fel kertet". :D


Nem a megfelelő fórumon akarsz eszmefuttatásokat hallgatni, kérdezd már inkább pár barátnődet.:)

2014. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

"Kérdező, szerinted itt olyanok válaszolgatnak, mint én? (3-as vagyok) és szerinted a társadalom többsége ambiciózus, egyetemet végzett emberekből áll,...."

1. vagyok. Nem tudom kedves 3-as mi a végzettséged, én például jogász vagyok, mégis elsőre valóban az érzelmi oldala jutott eszembe a dolognak. Nem hinném hogy ettől az én színvonalam alacsonyabb lenne mint a tiéd, sőt. Az én meglátásom szerint ugyanis ha valaki a párja szakmai sikereire, az általa elért eredményekre féltékeny és egyből ez jut eszébe egy ilyen kérdés kapcsán, az szomorú. Szomorúbb, mint a szerelmi féltékenység mert ez inkább irigység, aminek végképp nem kellene egy kapcsolatban jelen lennie.

2014. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
igen, elnézést kérek a jogásztól, de nem olvasod eleget ezt a fórumot, az emberek 8/9-e itt nagyon-nagyon messze van a jogásztól:)
2014. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Én is jogász! Üdv, Kolléga! :)


Na látod, mehetsz is, most, hogy mindenkit leoltottál, proliztál! :)

2014. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

ma 15:30


Igen persze,itt azt mond mindenki amit akar.:)Én meg a Rolling Stones dobosa vagyok elhiszed?:))

2014. aug. 14. 15:33
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!