Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktál féltékeny lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál féltékeny lenni feleségedre/férjedre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 13:35
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny. Ettől még nem unalmas. Csak bízom benne, ennyi :)
2014. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

"Akkor ott már semmi tűz nincs:))))

Ahol nincs egészséges féltékenység ott már unalom lehet:))"


Fúúúbakker, most lefejeltem az asztalt. Hány éves vagy? Vagy csak irónia?

2014. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

ma 13:59


Szerintem hagyjuk:))Nem érted a kérdést még mindig.:)Második válaszadónak sikerült:)

2014. aug. 14. 14:02
 15/44 anonim ***** válasza:

most már szégyellem magam, hogy megértettem a kérdezőt, istenem én is hülye vagyok...úristen, egy 10 éves szintjén élem az életem...cccc.


most úgy haragszom a kérdezőre, amiért ennyire hülye én meg válaszoltam a kérdésére.:D

2014. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%

1. vagyok.

Az ahogy gondolkodsz, éretlen tinire utal.

1.Bizalomra épülő, egészséges kapcsolatban, nem kell/szabad féltékenykedni, csak tönkreteszi vele az ember a kapcsolatát. Ez nem a tűz hiányát jelenti, hanem azt hogy két felnőtt, egészséges gondolkodású ember él, kiegyensúlyozott kapcsolatban.

2. A férjem szakmai sikereinek örülök, eszembe sem jut irigykedni, féltékenykedni. Nekem is van életem, sikereim, neki is, egyikünk sem irigyli ezt a másiktól.

3. Ha konkrét, normális kérdést tettél volna fel, akkor mindenki arra válaszolt volna. Ne másokat hibáztass, mert egy egyszerű kérdést nem voltál képes megfogalmazni.

2014. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Nem szoktam rá féltékenykedni, pedig sajnos én elég irigy típus vagyok, a férjem az egyetlen, akire nem irigykedem soha semmiért, sőt, úgy vagyok vele, hogy inkább neki legyen jobb. Például neki szuper munkája van, nekem (egyelőre) szörnyű, de soha nem féltékenykedek rá, hanem örömmel tölt el, hogy legalább ő nem undorral megy dolgozni. Vagy ha vesz magának valamit, azt sem irigylem tőle meg ilyenek. Szóvel ilyen téren soha.

Viszont amúgy féltékeny vagyok, nem szeretem ha nők vannak a közelében, benne megbízok, inkább saját magammal szemben vannak problémáim vagy nem tudom, de nem szeretem, ha pl egy nő jobban rámosolyog vagy ilyesmi.

2014. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

ma 14:14



Szerintem ennél rövidebben és egyszerübben nem lehet megfogalamzni egy kérdést:D

Te egyből arra aszociáltál hogy valami más nő/férfi miatt féltékenykedni,pedig a féltékenység az lehet szakmai siker,magasabb fízetés stb stb.Lehetne még itt sorolni szerintem.

2 felnőt ember is lehet féltékeny egy egészséges kapcsolatban,ugyan is van egészséges féltékenység.Azt mondja ahol az sincs meg,ott már valami kihűlt.Sajnálom,engem pl motivál a féltékenység hogy még jobb legyek valamiben,ami mindkettőnknek a hasznára vállhat.Persze nem vérre menő küzdelmet kell érteni,de az egészséges féltékenység igen is jó dolog.(Nem más nőre vagy férfi gondolok ahogy te értelmezted!!)

2014. aug. 14. 14:33
 19/44 A kérdező kommentje:
* azt mondják
2014. aug. 14. 14:35
 20/44 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a sikereire SEM féltékeny. Gáz? Adjam is be a válópert?

Istenem, legyen már vége a nyári szünetnek.. :)

2014. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!