Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van esély rá, hogy beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy beleszeret a harmadikba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, feleség vagyok...ha szemet hunyok a férjem félre lépése felett, csak hogy velem maradjon, előfordulhat, hogy mégis elhagy? Ha elfogadok egy nyitott házasságot, megtörténhet hogy előbb-utobb beleszeret a 3. nőbe?
2014. aug. 8. 20:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne .. ne csináld ,ne akard megalázni magadat ! Igen ,könyen beleszerethet a 3 . -ba és úgy leléphet ,hogy vissza se néz .
2014. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Értelek titeket, igazatok van, ne menjek bele. De most leginkább az érdekel, könnyen előfordulhat, hogy érzelmek alakulnak ki a harmadikkal, még ha nem is úgy tervezi?
2014. aug. 8. 21:15
 13/38 A kérdező kommentje:
Azért félek, hogy elhagy, mert régóta együtt vagyunk, és látom, nem olyan lelkes mint volt. Nem egyeztünk meg nyitott kapcsolatban, csak felmerült bennem, ha látom, hogy másfelé kacsingat, engedjem, szemet hunyjak-e felette. Vagy az veszélyes játék, ha engedem?
2014. aug. 8. 21:19
 14/38 anonim ***** válasza:
Nézd ezt előre megjósolni nem lehet. Van olyan ember, aki bárkivel lefekszik és nem alakul ki nála semmilyen érzelmi kötődés. Van aki hűséges mégis beleszeret valaki másba és felrúgja érte a házasságát.
2014. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Pontosan így gondolom én is, és ezért tartok is tőle. Férjem eddig hűséges volt, nem járt félre. Ha folyton nőzőtt volna, talán nem tartanék ettől a helyzettől annyira. De aggódom, mert úgy gondolom, ha robban, nagyot szól. Értem ezt úgy, hogy ha felszed valakit, ott érzelmek lesznek. Mert ismerem már annyira.
2014. aug. 8. 21:25
 16/38 anonim ***** válasza:
De miért szedne fel bárkit is? Mi van? Miért filózol ilyeneken?
2014. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Mert látom, érzem, nem foglalkozik annyit velem, mint eddig. Kevesebbet van itthon, furcsán viselkedik. Hétvégén is később jön haza mint szokott a munkából. Itthon néha zavart, elmélázik, mint aki máshol jár. Nem ilyen volt.
2014. aug. 8. 21:38
 18/38 anonim ***** válasza:
Ne így legyen .. de lehet az engedélyed nélkül is jelen van az életetekben már az a bizonyos 3 . :(
2014. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
66%

Leírom a történetem hátha segít...:) Én is észrevettem a férjemen évek után, hogy kifelé kacsintgat. Nincs is ezzel gond, mindenkinek vannak vágyai, el-el fantáziálgat az ember erről-arról. Azt kell még tudni a férjemről, hogy egy kifejezetten jóképű, humoros, intelligens férfi, úgy tapadnak rá a nők, mint legyek a légypapírra...:P Egyszerűen belefáradtam hogy állandóan frusztrált voltam, amiatt, hogy oké, hogy ellenáll a kísértésnek, de mégis meddig. Ezen kívül azért láttam rajta is, hogy frusztrálják a ki nem élt vágyai. Mi ennek eredményeképpen egy remek kompromisszumos megoldást találtunk, nem úgy fogalmaznék, hogy nyitott a kapcsolatunk, inkább úgy, hogy közösen, mindenki örömére kalandozgatunk...:) Ez természetesen ugyanolyan örömöt okoz mindkettőnknek...Nyilván az első ilyen alkalom előtt ideges voltam, féltem, de úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, a legrosszabb ami történhet, hogy nem fog tetszeni, akkor max nem csináljuk többet...DE szerencsére nagyon jó volt...:)

Hogy a kérdésedre is válaszolja, természetesen eleinte az én fejemben is megfordult, hogy mi van ha érzelmek alakulnak ki. Nos az én részemről nem fenyeget ez a veszély, szexuálisan nagyon fel tud izgatni egy nő de érezni soha nem tudnék irántuk semmit. A férjem részéről sokkal de sokkal kevésbé fenyeget az a veszély, hogy beleszeret valaki másba, mintha nem így élnénk. Gondolj bele, iszonyat jól érzi magát a bőrében, le sem lehet vakarni a képéről a vigyort...:P Nincsenek ki nem élt, elnyomott vágyai, nincsenek titkai, felszabadult, boldog, és baromi büszke arra, hogy neki van a legkirályabb felesége a világon aki mindezt megadja neki...:D A necces inkább a 3. fél. Sajnos nálunk 2x is előfordult már, hogy érzelem alakult ki a férjem irányába, ezt sajnos nehéz elkerülni, csak annyit lehet tenni, hogy mihamarabb véget kell vetni a dolognak ameddig még senki sem sérül.

Huhh bocsi, h ilyen hosszú voltam, remélem tudtam segíteni. Ha akarsz erről beszélni, nyugodtan írj privátot...:)

2014. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm épp így volt ahogy te.13 év után felajánlotta a nő(!)hogy csinálják hármasban,hozzanak egy nőt néha... Kipróbálták párszor,ma is együtt vannak.Persze a nőt is izgatta a dolog és nem idegen nő volt,hanem a barátnője.Ha ezt így be tudod vállalni,csináld,de ha féltékeny vagy akkor inkább ne... És igen,tuti beleszerethet másba,ha mindenre csak bólogatsz,rád fog unni.
2014. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!