Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi esély van erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van erre?

Figyelt kérdés

Dr. Popper Péter szerint (SZERINTEM IS!) tartós együttélés során is mindenkinek kijár az a törődés, udvarlás, egymásra odafigyelés, csókok, spontán kedveskedések, mint a kapcsolat elején.

Egyik barátnőm és a párja 4. éve egy pár, és jó látni őket együtt, olyanok, mint egy turbékoló galambpár....

Az exem a kapcsolatunk elején pincsikutya módjára jött utánam, udvarolt, kedveskedett. Nálam kb. 1-2 hónap után mondhatom el, hogy megszoktam a páromat, sőt, hiányzik nekem és ekkor mindig éreztetem ezt vele. Mindig megcsókolom, megpuszilom, simogatom.

Az exem kb. 4 hónap után furcsán megváltozott, nem kaptam annyi törődést tőle. Azt mondta, nagyon elfoglalt. Később mégis folytatódott a kapcsolatunk. Ekkor már beleszerettem és szerettem őt mindaddig, amíg szakítottam vele. Mindig megcsókoltam, simogattam, törődtem vele, ezek a dolgok tőle a kapcsolat elején természetesek voltak, később ritkultak és kb. másfél év, két év után azt mondta nekem, ne puszilgassam, ne simogassam, mert őt ez zavarja. Ezen nagyon megdöbbentem, mert a barátnőm és a párja 4 éve vannak együtt és náluk ez természetes. Még az anyósjelöltem is azt mondta nekem, ne puszilgassam a páromat, felesleges. Nemcsak éreztettem vele, hogy szeretem őt tényleg, hanem még munkát is kerestem neki, segítettem ebben is. Az lett a hála, hogy megcsalt. Ezen nagyon ledöbbentem, mert minden kedvességet megkapott tőlem, amit csak lehetett. Még az ágyban is, nekem soha nem fájt a fejem, mint sok nőnek, amikor kifogást keres. Azt mondta a párom, hogy jó velem a szex.

Mivel megcsalt, nem értettem, miért, mit hiányolt, amikor mindent megtettem neki, kimutattam az érzelmeimet is; kidobtam. Úgy hozta a sors, hogy egy hónap múlva találtam meg a páromat, akinek negyáltalán nem furcsa és nem utasítja el a csókokat, puszikat, sőt, még igényli is tőlem. Ez a kapcsolat 5 hónapja tart, de persze senki nem lát a jövőbe, hogy alakul később.

Ettől függetlenül, vajon van-e olyan férfi, aki úgy gondolkodik, mint dr. Popper Péter, és ahogy én is vélekedem, egy párkapcsolatban később is fontosak az érzelmek kimutatása, a csókok, a törődés. Miért volt ez probléma az exemnél? Kapcsolatunk elején ő is így viselkedett.


2013. okt. 28. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elmúlt az exednél a szerelem, kihűlt a dolog, és ezért változott úgy meg. De így látatlanban nehéz megmondani. Nem csak Popper Péter gondolkodik. ill. gondolkodott így a gyengédségről, ismerek olyan párt, ahol a férfinek is ugyanolyan fontosak ezek a dolgok.

De ha valaki állandóan a másikat puszilgatja és ölelgeti, és még a vécére is el utána menne, az pl. eléggé terhes egy idő után.

2013. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kialudt a tűz a részéről és emiatt a kémia se működött nála irányodba. Majd másnál fog. Szerencsére találtál másik partnert ahol nincs ez a gond. Nem is lesz, mert évek után is normális ha a partnerek kívánják egymást és igánylik egymás testi közelségét. Ne aggódj azon, hogy a mostani párodnál is ez fog történni. Biztos hogy nem.
2013. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Törődés és törődés közt is van különbség.

Ha részedről úgy nyilvánul meg, hogy rajta lógsz, puszilgatod, simogatod, mint egy kisgyereket, hát az a pasiknak egy idő után sok. Ők is igénylik ezt, de nem állandóan, nem mindig, mindenki előtt. Erőt vesznek magukon, míg udvarolnak, de aztán annyi.

2013. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

15 ÉVI HÁZASSÁG UTÁN A PSZICHOLÓGUSNÁL:

Miután a pszichológus megkérdezte őket, hogy mi a gond, a nő egy hosszadalmas, szenvedélyes és

szívtépő listát zokogott el a szakembernek az elmúlt 15 év összes létező problémájáról.

Csak mondta, mondta: elhanyagolás, bensőségesség hiánya, üresség, magányérzet, szeretet hiány, s egy egész lista a soha ki nem elégített érzelmi igényeiről, melyeket ki kellett bírnia házasságának eddigi szakaszában.

A szakember miután végighallgatta a listát, felállt, körbejárta az íróasztalát, majd egy hatalmas, szenvedélyes csókkal magához ölelte az asszonyt.

A nő elhallgatott, s mint akit elkábítottak, szótlanul leült. A pszichológus a férjhez fordult és így szólt:

"Látja, erre van szüksége a feleségének, hetente legalább háromszor!

Meg tudja tenni?"

A férj gondolkodott egy kicsit, majd válaszolt:

"Nos, el tudom hozni önhöz hétfőnként és szerdánként, de péntekenként horgászni megyek."

2013. okt. 29. 13:47
 5/8 A kérdező kommentje:
No, szerintem ez a vicc önmagáért beszél és éppen a kérdésemre adott válasz. Ami nem annyira vicces, mert sok "hülye" természetesnek veszi, hogy a párja vele van és nem kell már udvarolni neki.... :-( :O :O
2013. okt. 29. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki nem ismeri a férfiakat, ne akarjon párkapcsolatot.

Az nem úgy van, hogy egy pasi majd 10-20 évig folyamatosan udvarol. Ők hamar elkényelmesednek.

Azért vagy te nő, hogy tudd, ilyenek, és időről időre ébreszd fel a vadászösztönt a párodban.

Ez ilyen egyszerű kéne, hogy legyen.

Ezek a játszmák arra is jók, hoyg kiderüljön, mennyit ér a kapcsolatotok a férfi szemében. Ha elkezd "vadászni" rád, fontos vagy neki, szeret. Nyugodt lehetsz. Ha nem, akkor szépen le kéne zárni.

2013. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2013. okt. 30. 11:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Van aki ingyen ölelget idegeneket :-) Ez már nekem is furcsa, de a lényeg, hogy szem előtt tartja, IGENIS fontos bármikor bármilyen körülmények között az ölelés (y)
2013. okt. 30. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!