Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a szerelem? Hogy éled meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Hogy éled meg? Mit érzel? Aki 5-10 év után is szerelmes az mit érez?

Figyelt kérdés

Milyen volt 1 éves kapcsolat után, milyen 5 éves kapcsolat után?

Honnan tudod, hogy (még) szerelmes vagy?



2014. júl. 17. 12:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nekem az, mikor valakit testileg, lelkileg a részemnek érzek és minden szempontból hozzá akarok tartozni. A rózsaszín ködnek ehhez nem sok köze van. A rózsaszín köd nekem egyáltalán nem szerelem, csak erős vonzalom. Csak akkor tudok valakibe beleszeretni, mikor már lelkileg is közel kerültünk egymáshoz, megismertük egymást, összekapcsolódtunk.

6 éve élek együtt a szerelmemmel és nem sokat változott ez az érzés az első évtől számítva. Valamivel mélyebb lett.

2014. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan összekeverik a fellángolással... én is estem ebbe a hibába fiatalabban, tapasztalatlanul, másik pasival. Hamar el is múlt a dolog...1 évet sem voltunk együtt. Elhagytam.


Amióta a férjemmel vagyok, 4 éve, igazi szerelmet érzünk mindketten. Ami az évek alatt csak erősödött, hisz egyre jobban és jobban kiismertük egymást, rengeteg közös emlékünk van, sokszor szó szerint olvasunk egymás gondolataiban, megbeszélés nélkül nézzük ki ugyanazt a filmet, egyszerre vallunk szerelmet sokszor....stb


Ez igazi szerelem:) ami soha nem múlik el.

2014. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
36%
Egy igaz szerelemről annyit,hogy egy távolabbi ismerős vallotta azt mindig, hogy ők mennyire szerelmesek!Napról-napra egyre jobban,vallották ezt 5 év után!Egy évre rá szétmentek!Gondokhatjátok hogy mindnekit hogy megleptek vele!Én nem hiszek ebben!A szerelem az szerelem.Nem fellángolás!Kapcsolat elején szerelmes vagy aztán szépen lassan átalakul valami mássá,valami erősebbé!Az hogy ugyanazt érzed a hasadban 8-10 év után is mint anno az elso pár hónapban azt kétlem.Sztem egy mélyebb szeretet élünk meg ilyenkor csak ezt vki flancosabbnak látja szerelemnek hívni!
2014. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"Az hogy ugyanazt érzed a hasadban 8-10 év után is mint anno az elso pár hónapban azt kétlem."

Nem hiszek benne, hogy az első egy-két hónapban lehet szerelmet érezni. Az semmiképp nem szerelem szerintem. Hogy is szerethetnék bele valakibe, akiről szinte még semmit nem tudok? Sehogy. Ilyen nincs. Már ahhoz, hogy egyáltalán kialakuljon a szerelem, legalább kell az a néhány hónap.

2014. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Utolsó!Ennél már csak az a jobb mikor szakítanak újra összejönnek és azt terjesztik hogy ők mennyire szerelmesek!Annyi ilyen műmájer van!Aki szerelmes az nem mondogatja ezt másoknak.Nem érzi azt hogy bizonygatnia kell mások előtt hogy ők milyen jól megvannak.Ezt a felek érzik egymás közt.
2014. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Végülis nézhetjük így igen.Nálam az a szerelem amikor minden gondolatom körülötte forog.Megcsörren a telefon és vágyom rá hogy ő hívjon.Ezek a kapcsolat elején ilyenek.Amikor a bnőid már unják hogy cdak őróla tudsz beszélni! :) 8 év után ne mond hogy belecsiklandoz vmi a gyomrodba mikor meglátod hogy ő hív...(aztán felveszed és meghallod: -Hozz két sört haza asszony!) :D

Jó ez vicc volt,de már közel sem az a kapcsolat eleji szerelem van ilyenkor.Ez másabb.Érettebb,mélyebb!De nem szerelem.De ha másnak jobban esik ennek hívni...Csak aztán ne szakítsanak mert az annyira gáz.

2014. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16-os, ez szerintem nem igaz. A kapcsolat eleje az, ami nem szerelem, csak szenvedély. Csak az elején jobban esik azt mondani, hogy jajdeszerelmesvagyok, röpködnek a pillangók a gyomromban, meg ilyesmi. Átéltem többször, de ennek semmi köze a szerelemhez. A szerelem az, amikor már mélyebb.
2014. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Na, de nem is akarok ezen vitatkozni. Valószínűleg ez is úgy van, mint sok más: ki mit érez szerelemnek.
2014. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Igen.Ki minek hívja.Legyen szenvedélyes szerelem :)) Akkor ezek szeeint én is szerelmes vagyok!!!! :) Én akkor sem vallom ennek.Én továbbra is mélyebb szeretetnek hívom.Kinek mi esik jól! :P
2014. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
16-os. pedig azt mondom 8év után is hogy igen szerelmes vagyok és pont nem érdekel hogy te elhiszed vagy nem. az legyen a legkisebb bajom,hogy te ismeretlenül is kételkedsz. nagyon sajnálom,hogy te nem tudod/tudtad eddig megélni ezt az érzést..kívánom hogy te is megtudd mi is a szerelem. :) de azért mert veled nem történt meg a dolog attól még létezik ilyen...:)
2014. júl. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!