Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy bírjátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírjátok ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit hosszú lesz, de kérlek olvassátok el! Szóval, 22 éves vagyok, itthon saját vállalkozást próbálok beindítani. A férjem kamionos lett, igaz csak belföld, de hetelős munka. Csak hétvégenként jön majd. Ezelőtt 1 évig munkanélküli volt, sülve főve együtt voltunk. Hétfő este rohanva kezdte a melót, épphogy elkészültem a főzéssel is, amit vitt. Azóta szörnyen magam alatt vagyok. Ha csak rá gondolok elsírom magam, mikor fog ez változni? Tudom gyerekes, de borzasztóan hiányzik, és az keserít el legjobban, hogy tudom minden hétvége után kezdődik előlről, félek ha itthon lesz, akkor is csak bömbölni fogok, hogy mindjárt megy vissza. Tudom értékelni kéne azt a kis időt is, meg hogy tudtam hogy ez lesz, de nem gondoltam hogy ennyire megvisel majd! Aki hasonló helyzetben van, segítene? Hiába foglalom le magam akkor is eszembe jut! Könnyebb lesz ez valaha? Előre is köszi annak aki vàlaszol!
2014. júl. 16. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon nehéz időszak lesz ez. Én is voltam kamionos, 2 évig csináltam, azt kell, hogy mondjam egyszerűen nem lehet összegyeztetni a családi élettel. Csak hétvégente találkozni nagyon kevés, főleg a ti esetetekben. Ha pár hónap után is ezt érzed, akkor inkább váltson más munkára, mert rámehet a házasság is. 28F

2014. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Direkt meg beszéltük, hogy nem megy nemzetközibe, mert azt ő se bírná. Hát nem tudom mi lesz, neki ez nagy álma, a családjában mindenki ezt csinálta/csinálja, de ez most őt is megviseli.
2014. júl. 16. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

szerintem bele lehet szokni. Apukám 17 éve csinálja, én 26 vagyok, a húgom 23. Már nem élek velük, de emlékszem, hogy eleinte nekünk is nehéz volt, hiányzott apu, anyunak is, nekünk is. De idővel hozzá lehet szokni, hogy ez van, nekünk nem ment rá a család, már felnőttünk mindketten, a szüleink viszont a mai napig együtt vannak. Megtanuljátok majd kihasználni, tartalmassá tenni azt a pár napot, amit együtt lehettek hetente, így nem érzitek úgy, hogy nincs együtt töltött minőségi idő. Szerintem segíteni fog az idő, addig meg próbáld túlélni valahogy. Kitartás!

2014. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Igyekszem és kivárom mi lesz :) A párom apukája is így volt mint nálatok, mai napig csinálja a nemzetközizést, de néha megkapja a fiúktól, hogy hiába a pénz meg az ajándékok, nem volt apjuk :( Na mindegy, majd lesz valahogy!
2014. júl. 16. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsit off leszek...

Mert nem tudom a megoldást.

Az én férjem 5 évig csinálta ezt, sőt ő nemzetközit is vállalt. Nagyon rosszul viseltem, soha nem tudtam megszokni, vagy beletörődni...

A fiunk születésekor mondott le a kamionozásról. De az életem egy rémálom maradt, mert ugyanúgy ahogy a te párodnak is, neki is nagy álma a kamion... Szóval nem tudom melyik nap megy el megint...

Tarts ki! Én remélem, hogy talál más munkát, vagy hamar rájön arra amit az első is írt, mert ez nem buli így...

2014. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Nekem apám nemzetközizett mindig, a mai napig nemzetközizik, de sose éreztem úgy, hogy nem volt apám. Ezért mondom, hogy sok múlik azon, hogy mennyire használjátok ki a szabadnapokat, mi kihasználtuk, sok közös élmény van apuval.
2014. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!