Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Távkapcsolatban élők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Férjem messze szeretne tőlünk munkát vállalni, a jelenlegi munkahelye semmilyen formában nem felel meg, mondhatni az állatokkal jobban bánnak mint velük. Én támogatom mindenben, de mégis nagyon félek, hogy hogy fog az életünk alakulni, tudom, hogy neki lesz a legrosszabb mert itt hagy engem és a gyerekeit. Ti hogy bírjátok? Nagyon félek, de tudom ez neki így rossz, és nem akarom azért visszatartani, hogy utána bűntudatom legyen.
2014. jún. 26. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran fog hazamenni? Az én férjem is dolgozott így,hétvégente járt haza,8 hónap telt el,nekem nehéz volt,és neki is.
2014. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is éltünk így a férjemmel, sőt, most még rosszabb a helyzet.

Én azt mondom, annak ugyanolyan nehéz aki itt marad.

Mindent ki lehet bírni, ezt is, ha őszinte a kapcsolat.

2014. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy menj vele, vagy nem lesz ennek jó vége...


El sem tudom képzelni, hogy az, akivel egybekötöttem az életem, távol legyen tőlem nap mint nap! Az nem házasság hosszútávon :(

2014. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek vele?
2014. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hosszú tàvon valóban nem működik. Mi 2 évig éltünk tàvkapcsolatba.. szörnyű volt :( azóta újra együtt vagyunk! Nem tudnàtok ti is vele menni a gyerekekkel?màshova költözni?
2014. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kéthetente fog hazajárni. Sajnos a lakást a hitellel nem lehet csak úgy dobálni, így mi nem tudunk vele menni.
2014. jún. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!