Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még olyan férj, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férj, aki gondoskodik a családjáról?

Figyelt kérdés
Aki nem bánja, ha a felesége kevesebbet keres mint ő, ezért nem érzi baleknak magát, hanem férfinak. Én úgy látom, hogy kiveszett ez a fajta férfiasság, a nőket azért becsülik, ha sokat keresnek +házimunka, gyereknevelés az ő dolguk.Mellette legyenek csinosak, jó szeretők, kedvesek. Sokszor elgondolkodom, egyedül nem lenne-e könnyebb, de legalábbis jobb.
2014. júl. 12. 11:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen van ilyen ferj. Pl az enyem
2014. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ott már baj van, ha a pasi a felesége fizujának a függvényében érzi férfinak magát. És a te fejedben is lehet egy kis kavarodás, ha ezt látod férfiasságnak. Szerintem egy normális kapcsolatban a felek nem számolgatják egymás fizetését és nem attól függ a megbecsülés. Épp elég baj, hogy a társadalomban a pénz a lényeg, a kapcsolatomban köszi szépen ne. Én se azért becsülöm a páromat, hogy mennyi pénze van, hanem azért, mert egy becsületes, szerető, figyelmes, humoros stb. férfi. És ő sem azért tekint rám vonzó nőként, mert ilyen vagy olyan munkám vagy pénzem van.
2014. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Szóval szerintem attól, hogy neked épp sz.r a kapcsolatod, nem kell azt hinni, hogy mindenki másnak is. Tudom, kényelmes lenne elhinni, hogy nincs jobb, de valójában neked volt peched.
2014. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nekem volt pechem. És valószínűleg nem jól fogalmaztam, nem attól férfi, ha többet keres, hanem számomra férfiatlan, ha ettől baleknek érzi magát, és ezen siránkozik. És mielőtt valaki nekem esne, hogy ingyenélő vagyok: közel annyit keresek, mint ő, és az ő fizetéséből vígan meg tudna élni a család...
2014. júl. 12. 11:14
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Ja, hogy a férjed azon siránkozik, te kevesebbet keresel. Érdekes házasság lehet...

De továbbra is mondom, hogy nem veszett ki a férfiakból semmi, csak a tiedben sose volt benne...

2014. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Tubarózsa ***** válasza:
61%

Szia! Remélem nem baj, hogy irok, nő vagyok és gyerek sincs (még sajna).

Jelenleg nem dolgozok, igy a férjem az egyetlen kereső-mondjuk anyu es a nagyszüleim is segitenek ha kell főleg ételel, nyers husi zoldseg stb amit en megfozzok itthon-. Ferjem kifizetti a rezsit, a hiteleit, vasarolni 99%ban o megy, ha en akk ad ra penzt. Ha vmire szuksegem van es nem hulyeseg szonelkul megveszi. Boltba is ugy megy h en mondom mi kell itthonra. Alapvetoen szeretunk igy lenni marmint h o dolgozik en meg htb, csak keves a fizuja v sok a hitel....? Ezert kersek munkat, de ha minen jol megy koltozunk nem sokara, akk nekem nem fontos, vagyis azt dolgozhatok amit akarok, penztol fuggetlen. Van egy almom a munkaban de nem a penz miatt hanem mert "csak". De tisztelem ot ezert havi 200e-t ugy oszt be mintha jovval tobb lenne. Megvan itthon minden+nekem is es megyunk ide-oda is. Es ez a gyereknel se lesz mashogy!

2014. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Mert minden nőnek a domináns töketlen kell, később majd megtanulják értékelni a jót..:))))
2014. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
Az hogy van ilyen férfi azt a nők tették ilyenné. Meg hogy a nők is ilyenek azt is maguknak köszönhetik.
2014. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szóval mindenért a nők a hibásak? Hmm..
2014. júl. 12. 11:43
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Kevesebbet keresek, bár az országos átlaghoz képest jó fizetésem van, csak a férjem tíz évvel idősebb, így több a munkatapasztalata - értékesebb munkaerő.

Jelenleg itthon vagyok a másfél hónapos babával (bár az első fél évben szinte ugyanannyit kapok, mint amikor aktív állományban voltam, kivéve cafeteria), de a házimunka, gyereknevelés nem kizárólag az én privilégiumom.

Most olyan 70-30% arányban én csinálom, de kizárólag azért, mert én vagyok itthon időben többet. De este és hétvégén abszolút 50-50%-ra módosul a házimunka és a gyerekkel való foglalkozás is.

Általában az teszi tisztába, eteti (tápszeres), aki épp ráér vagy közelebb van hozzá. Hasmenésnél meg kő-papír-olló, ha itthon van :)


Kérdező, ha ennyire nem működik a házasságod, miért nem lépsz ki belőle?

2014. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!