Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szoktatok csinálni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni, ha a férjetek elmegy pár napra, pl. dolgozni, továbbképzésre, stb? Jól vagy rosszul élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 13:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)Az én párom is ma ment el,és vasárnap jön.Én nagytakarítást terveztem be,bele is fogtam,ne kelljen végigszenvednie,egyedül amúgy is jobb szeretem..:)Mondjuk a gondolat nem lelkesít..:/:)Vasárnap majd főzök,meg sütök vmi finomat,mire hazajön:)
2014. júl. 4. 15:31
 12/17 anonim ***** válasza:
én ugyanezt terveztem, nagytakarítás :D pfffff Tervek :D Ma kb. annyit csinálok, hogy hazamegyek, bedöglök a TV elé, megeszem a maradék máglyarakást, majd megcsinálom a sütit a holnapi bulira, utána megint bedöglök a TV elé, holnap takarítás, vásárlás főzés, és buli, majd vasárnap megint pihi :) remélem ez lesz :)
2014. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Évekig éltem úgy, hogy a párom külföldön dolgozott és 2-3 havonta járt haza pár napra. Voltak nehéz pillanatok, de összeségében így visszagondolva nagyon megerősített az az időszak. A szükség nagy úr elvén magam intéztem mindent, megerősödött a személyiségem, a lelkem, és hűségből is lediplomáztam. Szóval nem bánom, hogy át kellett élnem akkor azt.

A kapcsolatnak (nem emiatt) később vége szakadt. Most a férjemmel élek és sülve-főve együtt vagyunk, még együtt is dolgozunk. Egy-egy óránál tovább soha nem távolodunk el egymástól. Ebben a helyzetben is nagyon sok a tanulság és sokat tanulok.

Az a lényeg, hogy feltaláld magad, önmagad maradj és mindig tudj örülni annak amit kapsz a sorstól. /Ritkán pici sírás, önsajnálat megengedett :) /

2014. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Férjem kb. kéthavonta megy kongresszusokra, továbbképzésekre. Az ember ehhez hozzászokik, fel sem merül bennem, hogy "rosszulessen" vagy unatkozzam. Ez a munkájához tartozik, úgy, ahogy én is eljárok külföldi továbbképzésekre, csak én 3-4 havonta. Ugyananúgy naponta többször beszélünk telefonon, mintha itthon lenne. A gyerekeknek is teljesen természetes, hogy apa vagy anya épp külföldön van. :)
2014. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha hétvégére esik, tehát ráérek, akkor meglátogatom a szüleim. Ők mindig örülnek nekem, és ha egyedül megyek, van is időnk beszélgetni.
2014. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt valahogy "megélni"? Az élet megy tovább. Nem évekre megy el, csak pár napra. Nem a fejed választják le rólad. Szerintem beteges ennyire életképtelennek lenni egyedül. Csak házasok vagytok, két külön ember, nem sziámi ikrek.
2014. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 zabmester ***** válasza:
Bocs, nem írtam oda, hogy nálunk is van gyerek, mondjuk ez ilyen szempontból nem oszt, nem szoroz. Ilyenkor kettesben vagyunk a gyerekkel. De én azt is élvezem, ha teljesen egyedül vagyok a lakásban, legalább is időnként jól jön nekem, ha ilyen helyzet van. Például ha a fiúk elmennek bevásárolni, vagy rokont látogatni, azt nagyon bírom, hogy olyankor nincs itthon senki. Aztán persze örülök neki, ha hazajönnek :) De mondom, nekem azzal sincs semmi bajom, ha a gyerekkel kettesben vagyunk itthon pár napot.
2014. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!