Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szoktatok csinálni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni, ha a férjetek elmegy pár napra, pl. dolgozni, továbbképzésre, stb? Jól vagy rosszul élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak éjszakás szokott lenni a férjem, az elején rosszul viseltem, de már megszoktam, sőt van amikor jól esik, hogy egy este csak magammal foglalkozom, olyankor elmegyek anyához, csinálunk valamit együtt, vagy otthon végzem a dolgom , aztán filmet nézek, stb. De még mindig van olyan is, hogy már aznap reggel nyűglődöm amikor tudom, hogy éjszakára megy, és hisztizek, mintha az bármin változtatna :D
2014. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És te kedves Kérdező? te hogy vészeled át :)?
2014. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Első nap királyság, enyém a lakás, azt nézek este, amit akarok, nem kell alkalmazkodni. Aztán másnap már rosszabb, a vége felé pedig gyere már haza, mert menten elbőgöm magam, úgy hiányzol :D
2014. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is valami olyasmi, mint 3-asnál.
2014. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Első nap még örülök, nem kell figyelni semmire, szörnyű kupit csinálok :D 2. nap már kezdek szomorú lenni, 3. nap meg már az ittmaradt párnáját szagolgatom :D
2014. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Én egyszerre tudnék bőgni, annyira hiányzik, és egyszerre élvezem minden percét. Fura, de ez párhuzamosan fut.
2014. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja,és két kisgyerekkel gondoltam,de természetesen azok is írhatnak,akiknek még nincsen:)Én egy ideig jól,mostanában már sokkal nyűgösebb vagyok.Esküvőre készülünk,nagyon hiányzik,nem szeretem,h nincs mellettem..
2014. júl. 4. 13:41
 8/17 zabmester ***** válasza:
92%
Ritkán van ilyesmi nálunk, eddig talán 3-4 céges utazás miatt fordult csak elő (ezek általában 2-3 naposak). Tulajdonképpen semmi különös nincs ilyenkor, valahol még élvezem is a dolgot, ami biztos abból adódik, hogy sokáig éltem egyedül. Ilyenkor főzök olyan kajákat, amiket ő nem szeret és emiatt ritkán van alkalmam enni (nyilván mert amúgy nincs kedvem kétfélét főzni), vagy ilyesmik. De azért egy idő után már eléggé várni szoktam, hogy hazaérjen :)
2014. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy egyszerre jó és rossz, kisgyerekkel vagyunk mi is, bár ő csak 1, másfél napra szokott elmenni.
2014. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na, nálunk pont most állt elő ez a helyzet. Ma ment el munka miatt Nyíregyházára, csak vasárnap jön haza. Volt már, hogy a szüleinél volt 1 pár napot, de ez most sűrűbb lesz a munkája miatt. Hiányzik persze, de 6,5 év együtt élés után ez már egy kicsit felüdülés nekem, gondolom neki is egy kicsit :)

Én ma lazulok, VB-t nézek, közben netezek, és ma csinálok sütit, mert holnap este meg bulizni megyek a barátnőimmel :) Vasárnap meg jön haza :) Elfoglalom magam, úgyhogy nem nagy gond, meg beszélünk telefonon :) 2-3 nap még nem a világ vége, főleg, hogy napközben én is dolgozom, ő van, hogy hétvégén is csak este van itthon, úgyhogy annyira nem szokatlan.

Amikor egy hétre ment el, akkor a 4. nap volt, amikor kezdtem érezni, hogy így már nem annyira jó.

2014. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!