Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem ki fogja csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ki fogja csinálni magát, kétségbe vagyok esve mit tegyek?

Figyelt kérdés

Napi 2 doboz cigi (sípol a tüdeje,olyan furán veszi a levegőt is),magas vérnyomás (+ családban öröklődő stroke hajlam),10-12 óra stresszes munka,egészségtelen táplálkozás (hiába főzök egészségesen abból alig eszik,csak az édesség a cukor,a gyors kaja,egész nap nem eszik semmit,este meg bezabál)kóla,energia ital naponta stb.Hiába könyörgök neki,megtennék bármit,de nem akar változtatni az életmódján.

Már olyan állapotban van,hogy kezdem azt érezni,hogy lassan fel kell készülnöm arra,hogy ha történik valami akkor egyedül is fel tudjam nevelni a fiúkat.Lehet ezzel kezdeni valamit?Még csak 35 éves.


2014. máj. 29. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehet. Állítsd választás elé. Vagy változtat vagy akármennyire is szereted, de elhagyod, mert nem akarod végignézni, ahogy lassan megöli magát.
2014. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van két gyerekünk,nem fogom elhagyni,akkor hagyná még csak el magát.
2014. máj. 29. 13:46
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Mond meg neki, hogy jó lenne ha a gyereket látná ballagni, ha nem hatja meg, én bizony otthagynám.

Ilyen életmóddal szép kis állapotban lesz hamarosan.

2014. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Teheted azt amit az első válaszoló írt,de szerintem ha a férjed nem akar változtatni akkor sajnos ugyan mindegy mit mondasz vagy teszel. Azt írod könyörögsz neki és még sem akar változtatni,tehát ha elhagyod sem fog változtatni ezen,sőt!

Egyébként azt lehet tudni,hogy miért teszi ezt magával?

2014. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Patthelyzet, mert ha könyörgésed ellenére sem tesz semmit, akkor nem lehet vele mit kezdeni, csak reménykedhetsz, hogy az egészsége még sokáig meglesz ritka kivételként. Gondolom mondtad már neki a gyerekeket nem?
2014. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze mondtam neki a gyerekeket,de mindig csak ígérget.Volt változtatás de minimális.Olyan felelőtlen.
2014. máj. 29. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor én a te+gyerekek javát nézve elcuccolnék, ha tudsz valahova. egyedül nyírja ki magát, ne a gyerek szeme láttára

gyerek mit lát? apuci le se tojja a családot

2014. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha önként nem akarja,semmit nem tudsz tenni.Anyu is fenyegetőzött meg könyörgött de nem lett semmi változás,pedig apunak már érszükület miatt a lábát is amputálták,és nem cigizhetne,nem hagyja abba plusz most még rászokott a colár is.

Nagymamám tüdörákban halt meg 4éve,ez sem érdekli.


Nekem a lányom azt mondta anya büdi vagy a cigitől,másnap már nem cigiztem,a szivem szakadt meg mikor ezt mondta.Nem merek kockáztatni hogy valami bajom legyen és a lányom igya meg a levét,elég volt nekem végigcsinálni apámmal.

2014. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kemény dió, de túl sok mindent nem tehetsz. Az én férjem is sokat cigizik és nagyon magas a vérnyomása (39 éves), de nem igazán érdekli. Arra is hosszú könyörgés után veszi rá magát, hogy legalább én megmérjem neki. Mert úgy van vele, hogy orvoshoz biztos nem megy, hogy élete végéig gyógyszert szedjen, akkor meg minek idegesítse magát hogy mennyi a vérnyomása. Mondjuk a cigit azért vissza szokta venni ha látja hogy már nagyon aggódom, de jön a következő stresszes idő, akkor megint túlzásba viszi (nekem a napi 20-30 szál a túlzás).

Hiába szeretjük egymást nagyon, hiába mindent megbeszélve mindig egymásra hallgatunk, ebben a kettőben nem tudok rá hatni. Végül is nem is lehet. Nem venném én se jó néven ha minden nap azzal csesztetne, hogy miért szívok el napi 10 száll cigit, csakmert ő ezt soknak tartja vagy ilyesmi. Szóval arra próbálok rávilágítani, hogy felnőtt emberek vagyunk, mindenki a maga élete és teste uraként azt csinál vele amit akar. Ha kell neki a bagó, akkor úgyis szívni fogja, akár könyörögsz, akár hisztizel, akár szépen kéred, akár elhagyod. És ha belegondolok abból a szempontból igaza van, hogy ne más mondja már meg neki mit eszik és mit nem, mennyit cigizik és mennyit nem... érted.

Amúgy meg állítólag mindenkinek meg van írva a kezdet meg a vég. A köztes időtartam tehát adott, akár masszív bagós az illető, akár élsportoló. Avagy úgy is szokták mondani, hogy ha valaki lemond a cigiről meg az alkoholról és egészséges életet él, csupán az ágybavizelés időszakát hosszabbítja meg vele. Az meg nem éppen a legjobb időtöltés...

2014. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

"mindenki a maga élete és teste uraként azt csinál vele amit akar"


Ez egészen a családalapítás pillanatáig igaz. Utána nem. A kedves férj ezt nem fogta fel, vagy túl korán ugrottatok bele. Egyébként igen, mindenképp fel kell készülni, hogy az ember egyedül is folytatni tudja, mert ez meg már a te felelősséged a fiaid felé. Mondjuk az övé is ez lenne, mert veled is történhet bármi, attól, hogy most épp egészségesen élsz.

2014. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!