Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megjavítanád a kapcsolatodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjavítanád a kapcsolatodat vagy megpróbálnád az új fiúval?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk házasok csak élettársi kapcsolatban vagyunk, ha lehet ezt mondani.

8. éve leszünk együtt, és másfél éve külföldön dolgozik, én pedig itthon vagyok.

Igazából sok mindent elvár tőlem a párom, többek közt azt hogy én ne járjak el sehová, miközben ő néha eljárogat grillezni stb.

Na de azzal hogy sehová ne járjak, kockultam a gépen, és egy fiú elkezdett velem beszélgetni, nagyon sokat. Már 1 hét elteltével ott tartunk hogy 3 alkalommal találkoztunk, az első 2 csak 2-3 órás volt de a 3. találka hosszabbra nyúlt, olyan 8 órát töltöttünk együtt.

Nagyon jól éreztem magam vele. Csók történt köztünk meg ölelés, de semmi más, és nem is fog, mivel kapcsolatom van.

Csak nagyon jó volt az hogy kedves volt, gyengéd meg nevetettet és boldog voltam vele, ami a párommal nagyon nehéz az hogy felhőtlenül nevethessünk együtt stb és tudom mindketten hibásak vagyunk ebben, de legfőképpen a távolság.

Egyébként javítani szeretném a kapcsolatom csak még is zavar hogy kicsit elhanyagolja úgy magát mint engem, soha semmit sem enged meg hogy vegyek vagy ilyesmi.



Egyébként én 21 éves vagyok a párom az 26 éves ( a srác pedig 22 )


2014. jún. 20. 21:02
 1/5 anonim válasza:
90%
nem engedi h vegyek magamnak valamit,nem engedi h eljárjak,elhanyagol,ezt irtad a párodról.minek vagy vele?ne engedd h korlátozzon,nem vezet semmi jóra.
2014. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem már csak azért ragaszkodsz, mert mellette nőttél fel. Megértem, nehéz lehet továbblépni, de sztem a mostani párod csak beidomított házinénit akar belőled csinálni, NE ENGEDD!!! Most még nem késő, lépj tovább!!!!
2014. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
87%
Ne vesztegesd az időd, lépj tovább, amíg nem késő
2014. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

13 éves korodtól vele vagy.....

Nem csoda, hogy kinyílsz más felé, - hiába korlátozna, ha nem mész sehova se, akkor a neten nyílsz ki...


Az is aggasztó, hogy "enged" neked dolgokat, vagy nem enged, ez meg kifejezetten súlyos párkapcsolati gond:

"a párommal nagyon nehéz az hogy felhőtlenül nevethessünk együtt"


Nem hiszem, hogy 21 évesen el kellene viselned ezt a savanyú-Juliska helyzetet. És mégis, mi lesz ebből 10 év múlva?

2014. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, de érted sem kell sokat "dolgozni"!
2014. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!