Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy ismerősöm interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm interneten megismerkedett egy férfival, aki megkérte a kezét. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Pár hónapnyi facebook-os levelezés után szerelmet vallott és megkérte a kezét és hívta, hogy menjen ki hozzá lakni. DE a férfinek nincs profilképe, mindig új profilról levelezik, mert állítólag véletlenül törlődik a profilja. Üzenetben küld képeket. Nem jelölték egymást ismerősnek, mert a férfi nem akarja.

Az ismerősöm nem beszél angolul, google.translate-tel levelezik.

Mit tanácsolnátok neki, mert ő nem lát semmi gyanúsat a dologban és amilyen kilátástalan most az élete, kimenne hozzá. Nem lehet meggyőzni!! Milyen óvintézkedéseket tegyen, ha kimenne? Hogyan segíthetnénk neki, hogy ne legyen baj?



2014. jún. 17. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
100%

"mert egy profilról csak egy nőnek ír, így nem kavarodik bele" Zseniális. És rém nagy lehet a love.

Azután még ott van a szervkereskedelem, a rabszolgasors, és egyéb, különféle perverziók, ami miatt nem mer nyíltan elé állni, hanem csapdába csalja a hibbant nőt.

Megtennéd, hogy elolvastatod vele ezeket a válaszokat? nyomtasd ki és dugd az orra alá.

2014. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
100%

akármennyire kellemetlen számodra a nő előtt, hogy "kibeszéled" itt a neten, kérlek szépen, ültesd le a géped elé, és mutasd meg neki a válaszokat.


különben meg nem hiszem, hogy a fb tiltotta a profilját, ha ennyire elővigyázatos, hogy képet sem rak ki, biztos nem csinált semmi szabályelleneset. én inkább arra tudok gondolni, hogy így, hogy időnként újít és még csak ismerősnek sem jelöli a nőt, kevésbé lekövethető, és ha oda jut a sor, nem fognak tudni kapcsolatot találni közte és a nő között. amúgy zseniális, csak fura, hogy valaki ezt benyeli.

ki ne engedjétek basszus

2014. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
100%
Számítástechnikai analfabéta és sikeres üzletember? :D Nem érzi a barátnőd az ellentmondást????
2014. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, ez egyre gyanús.engem is már figyelmeztettek,de az én helyzetem még is csak más,mi barátként kezdtük.

Ezeket a válaszokat mutasd meg neki,hátha megfordul és helyre billen az esze.

2014. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, megpróbáljuk kijózanítani!
2014. jún. 17. 11:40
 56/73 anonim ***** válasza:
100%
Pénzes a pasi,lehet neki mondani,hogy hívja fel telefonon annyira,hogy hallja a hangját.Az ismerősödnél volna egy tolmács.
2014. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
100%
Utána a számot lenyomozni.Ha nem akar telefonálni se,az megintcsak azt jelenti,hogy valami sántít.
2014. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
100%
A nő rózsaszín ködben van,fel kell nyitni a szemét hogy ez így nem helyén való,hogy legyen óvatosabb,sokszor nem minden az aminek látszik.Mi nem szenvedünk rózsaszín ködben így mi jobban tudjuk megítélni hogy ez a helyzet gáz!
2014. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%
Egy probat azert tennek vele, ha kuldesz linket. Voltam ertekesito evekig, tudom mit szeretnenek az emberek hallani, sztem horogra tudnam akasztani. Max nem sikerul, vesztenivalonk nincs :)
2014. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hány éves a te barátnőd?

Ilyet a naív 50-es tyúkok csinálnak, hogy semmire átugranák a fél világot.

Ki tudja ki ül a másik oldalon. Pénzt még nem kért tőle? Vagy csak nem meri bevallani?

Ez egy tipikus csalás, gyere ki, elveszlek, arany életed lesz. Ajobbik eset az, ha kimegy és kisemmizik, a rosszabbik, ha bántják, elrabolják.

Főleg nyelvtudás nélkül..... és mégis melyik ország? Afrikából népszerűek az ilyen csalások.


Szóval én nagyon sürgősen mutatnék pár oldalt ahol így buktattak le embereket, mert ennek a sztorinak nagyon durva vége lehet.

2014. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!