Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy ismerősöm interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm interneten megismerkedett egy férfival, aki megkérte a kezét. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Pár hónapnyi facebook-os levelezés után szerelmet vallott és megkérte a kezét és hívta, hogy menjen ki hozzá lakni. DE a férfinek nincs profilképe, mindig új profilról levelezik, mert állítólag véletlenül törlődik a profilja. Üzenetben küld képeket. Nem jelölték egymást ismerősnek, mert a férfi nem akarja.

Az ismerősöm nem beszél angolul, google.translate-tel levelezik.

Mit tanácsolnátok neki, mert ő nem lát semmi gyanúsat a dologban és amilyen kilátástalan most az élete, kimenne hozzá. Nem lehet meggyőzni!! Milyen óvintézkedéseket tegyen, ha kimenne? Hogyan segíthetnénk neki, hogy ne legyen baj?



2014. jún. 17. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
53%
én is facebook-on ismertem meg a barátom,még nem találkoztunk de majd szeretnénk,üzenetezgetünk facebook-on,de neki profilképe is van,meg ismerősök is vagyunk.az ismerősöd esete nekem is gyanús lenne,hát próbáld felnyitni a szemét,hogy bizonyosodjon meg rola,hogy nem akarja-e átverni a pasi.
2014. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
100%

Es ha kimegy majd akkor hogy fognak egymassal beszelni, akkor is google-lal? Ne vicceljunk mar:)


Marhasag az egesz, felejtos.

2014. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerős sem jelent semmit mert felépíthet kamu oldalt is kép meg hamis is lehet, itt meg még biztosabb az átverés.

Ez tuti egy kamureg.

[link]

2014. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
100%
Ne menjen ki! Interneten szerelem és házassági ajánlat találkozás nélkül????? Na ne már. Kamu! Ha kimegy vagy beég, mert nem várja ott senki, valaki csak szórakozik vele, vagy ha még rosszabb, akkor elrabolják szervkereskedők vagy emberkereskedők. Ne legyen már ennyire naív!
2014. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mond meg neki hogy vigyázzon vele! Ez a menjen ki és lakjon ott duma... Nekem teljesen úgy jött le hogy a pincében fog lakni és akkor fog kijönni mikor kuncsaft jön oda és jól megrakják. Idegen emberhez , idegen országban nem megyünk ki.
2014. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, mint a válaszadók, de ha egyszer ő ki akar menni, akkor senki nem tudja megállítani.

A pasi fizetné a repülőjegyet is és azt állítja, majd ő megtanul magyarul.

Hogyan tehetnénk neki valahogy "biztonságossá" ezt a kiruccanást??

2014. jún. 17. 08:53
 7/73 anonim ***** válasza:
100%
Ez rosszabb, mint az öngyilkosság. Hívja meg azt a véletlenül törlődő profil pofát ide, ahol találkozhatnak. Ha kimegy senki sem tudja megvédeni, akár eladják, kínozzák vagy bármi. De ez biztos, hogy nem tiszta dolog. Ennyire nem lehet kilátástalan az élete, hogy belemenjen. Ezeket a válaszokat mutasd meg neki is.
2014. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
96%
ha valaki ennyire naiv akkor hagy menjen majd megtanulja higy nem szabad ennyire butànak lenni.
2014. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
100%
hátha majd eladják prostinak vagy szervdonornak...
2014. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tehetnénk neki valahogy "biztonságossá" ezt a kiruccanást??"


SEHOGY! Egy idegen orszagban, nyelv- es helyismeret nelkul teljesen kiszolgaltatott lesz. A legvaloszinubb hogy befogjak valami kupiba prostinak, aztan nyomhatja az ipart egesz nap.


Ha annyira szerelmes a ficko, jojjon o ide. Ajanlja ezt fel az ismerosod, a reakciobol latni fogja hogy mirol is van szo. Ha letezik a ficko es komolyan gondolja akkor eljon.

2014. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!