Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok akik exek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik exek voltak és ezek után is házasodtak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Görgess 4 kérdéssel lejjebb. :)
2014. jún. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem a kérdést?
2014. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki nem első kapcsolatával lép házasságra, akkor az már valakinek az exe, és szerintem ők vannak többségben. Mi a kérdés??
2014. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a kerdes, hogy vannak-e olyanok, akik a kapcsolatuk soran szakitottak, ujra osszejottek, majd osszehazasodtak, akkor igen, van:) Igaz, mi csak rovid ideig birtuk egymas nelkul, es a szakitaskor nagyon fontos dolgokra jottunk ra. Valtoztattunk, es azota eg es fold a kapcsolatunk a korabbiakhoz kepest, azota ossze is hazasodtunk.
2014. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Exek házasodnak.Mi az ami ezen nem érthető? Nem aludtátok ki magatok?

Utolsó!

Köszönöm az értelmes válaszod!

2014. jún. 16. 11:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért fontos lett volna a mondatba beilleszteni, hogy "egymással"!! Az, hogy ezek után is házasodtak, nem sok információ. Kivel? Ex meg ugye mindenki volt már, aki nem az első kapcsolatához megy hozzá. (ahogy ezt már előttem is leírták). Ne minket szólj le, hanem írd ki a kérdést érthetően!
2014. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Mások válaszaiból akarom leszűrni, hogy fog alakulni az életem" kérdés...
2014. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megsütött a nap titeket :)

Exek voltak és házasodtak.Tehát nem mások exei hanem egymásé.Na meg ha egymásnak nem exek akkor hogyan is lehetnének egymás exei?

Bírom mikor direkt félreértelmezik egyesek a nyilvánvaló kérdést ,vagy csak ennyire megsütött a nap? :)

2014. jún. 16. 17:11
 9/12 A kérdező kommentje:
# 7/8 Ez csak egy kérdés,a válaszok alapján nem fogom leszűrni hogy mi lesz a közeljövőben velem,mert semmi sem ugyan olyan ,senki sem ugyanolyan,az élet nem egy írott könyv amit előre elolvasol.
2014. jún. 16. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

igen szetmentunk es 23 ev mulva ujra osszejottunk

De ilyen nagyon ritka ne almodj zard le es lepj tovabb mi is ezt tetttuk egymasrol semmit nem tudtunk 20 evig.

Aztan ujra talalkoztunk es osszehazasodtunk.Mindket oldalon volt mar tobb komoly kapcsolat is.

2014. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!