Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet helyrehozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet helyrehozni egy ilyen házasságot?

Figyelt kérdés
Nyolc éve vagyunk együtt a férjemmel, van két kisfiunk és kívülről azt mutatjuk mindenkinek, hogy boldogok vagyunk, de a valóság ennél másabb. A valóság az, hogy rettenetesen boldogtalan vagyok, a férjem mondhatni a munkájának él, hajnalban megy, késő este jön, ha pihenő napja van a barátaival van, vagy pluszmunkát vállal, vagy csak alszik. Még az a szerencse, hogy a fiaival foglalkozik, bár fele annyit sem, mint amennyit kellene. Nem tudom mit tegyek, már mindent megtettem ami tőlem telet, közös programokat szerveztem, bevetettem minden női praktikát, hisztiztem, de semmi nem változott. Mára eljutottam odáig, hogy a szexet sem kívánom, sőt azt sem, hogy egyáltalán hozzám érjen. Mit tegyek, szeretném megmenteni a házasságomat, szeretném ha újra lángolna a tűz! Van erre még megoldás?
2014. jún. 4. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
10-es. Ismered tán a kérdezőt, hogy tudod, óriási igényei vannak? Hogy jutott eszedbe ekkora hülyeség?
2014. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2%
Tényleg kérdező, mikről fogsz lemondani, hogy a férjednek kevesebbet kelljen dolgoznia. Akkor lesz ideje a TE lelkedet ápolnia!
2014. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Bence_ ***** válasza:
59%
Volt olyan amikor jó volt a kapcsolatotok?
2014. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Párterápiát próbáltátok? Lehet, hogy az segítene!
2014. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Elegem van az olyan válaszadókból akik azt hiszik az összes nő ingyenélő nagyigényű, léha semmittevő! Szeretném már megtudni hol vannak azok a nők akik nem dolgoznak semmit sem, sem otthon sem a munkahelyen! Komolyan szeretném megtudni, mert a tágabb környezetemben egy olyan nőt ismerek aki munkanélküli, de ő is azért mert csődbe ment az évtizedekig jól menő vállalkozása.
2014. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-ös: akik ezzel "érvelnek" itt és általánosítanak, azoknak egyértelműen az életük közvetlen környezetében vannak ilyen nők (vagy van ilyen nő), úgy gondolom legtöbb esetben a feleségük vagy az anyjuk és buta módon általánosítanak, minden nőt utálnak. Szánni tudom az ilyen embereket csupán, mást nem érdemelnek.
2014. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Pendulum92 ***** válasza:

Szerintem ültesd le, és kérdezd meg, hogy mi a gondja, mit nem kap meg. Mert tuti, hogy valami igénye nem elégül ki.

Ha nem akar megnyílni nyílj meg te, beszélj őszintén, DE nem vádlóan, hanem csak is saját magadról beszélj.

Előbb-utóbb ő is megnyílik, és elmondja mi a baja.

Egy ideig önzetlenül próbálj meg eleget tenni a kérésének, ami hatására sok ember magától ki elégíti párja igényeit, ha tudja mi az.

2014. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!