Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet helyrehozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet helyrehozni egy ilyen házasságot?

Figyelt kérdés
Nyolc éve vagyunk együtt a férjemmel, van két kisfiunk és kívülről azt mutatjuk mindenkinek, hogy boldogok vagyunk, de a valóság ennél másabb. A valóság az, hogy rettenetesen boldogtalan vagyok, a férjem mondhatni a munkájának él, hajnalban megy, késő este jön, ha pihenő napja van a barátaival van, vagy pluszmunkát vállal, vagy csak alszik. Még az a szerencse, hogy a fiaival foglalkozik, bár fele annyit sem, mint amennyit kellene. Nem tudom mit tegyek, már mindent megtettem ami tőlem telet, közös programokat szerveztem, bevetettem minden női praktikát, hisztiztem, de semmi nem változott. Mára eljutottam odáig, hogy a szexet sem kívánom, sőt azt sem, hogy egyáltalán hozzám érjen. Mit tegyek, szeretném megmenteni a házasságomat, szeretném ha újra lángolna a tűz! Van erre még megoldás?
2014. jún. 4. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
ha mindent bevetettél és a férjed nem próbált változtatni az egészen akkor nem tisztel téged eléggé. Én inkább válnék ha megtehetem és érzelmileg is boldogtalan lennék mellette.
2014. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Dolgozol?
2014. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozom, de ez miért érdekes?
2014. jún. 4. 14:00
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem azért kérdés, hogy nem e a megélhetésért dolgozik egyfolytában, de akkor nem
2014. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, hogy meg lehet-e menteni, ugyanis ahhoz az is kéne, hogy a férjed is meg akarja menteni. Az írásodból az jött le nekem, hogy a férjed nem igazán akarja megjavítani, hiába próbálod a közös programokat ő azt nem akarja. Ha akarná, akkor változtatna. Sajnálom, így nem sok esélyt látok a házasság megmentésére. :(
2014. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem itt csak az segít, ha még egyszer utoljára leülteted és nagyon komolyan átbeszéled vele a dolgokat. Elmondasz mindent, ami fáj, amin változtatni szeretnél. Neki jó így ez az élet? Ő mire vágyik?

Mondd meg neki, hogy ez az utolsó esély, ha nem változik semmi, akkor marad a válás. És tartsd is be, amit mondtál, nincs több esély.

2014. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Na kicsit hülyén fogalmaztam, szóval az lett volna a lényege, hogy én úgy gondolom ahhoz, hogy helyrejöjjön a házasságotok, a férjednek is kellene rajta dolgoznia, de legalábbis elfogadnia a te kezdeményezéseidet. 5-ös voltam.
2014. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy közhelyes, de meg kéne beszélnetek.

Arról nem írtál, hogy mit mond a férjed, miért nem akar veled lenni?


Az én férjem is sokat dolgozik és szeret a haverjaival lenni szabadidejében, de azt is tudom, hogy ha 1-2 napig úgy alakul az életünk, hogy nem tudunk legalább kicsit összebújni akkor már nyekereg, hogy hiányzom :)


Szóval mi lehet a baj? A gyökér ok kéne.

2014. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Amit a 8-as ír, abban van valami. Valóban az ok kellene, hogy miért ilyen a férjed, mióta ilyen?
2014. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1%

Van megoldás kérdező! Lejjebb kell adni az igényeidet és akkor a férjednek sem kell halálra dolgoznia magát!


Gondolom, amig Te itt GYIK-ozol, Ő addig is dolgozik!

2014. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!