Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire lehetek kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetek kiakadva azon, ha a ferjem kepeket kuld mas nokrol a baratainak, hogy azok mennyire szexik?

Figyelt kérdés
A kerdes nem az, hogy en ezt hol lattam, vagy miert kutakodom, nyilvan oka van a bizalmatlansagomnak. Iszonyatosan megalazonak erzem, raadasul nekem soha nem bokol, igy onbizalmam semmi, ezt tudja o is nagyon jol, megsem tesz ellene. A kerdes: ki akadhatok ezen, vagy ez normalis?
2014. jún. 2. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

amig nem nyul hozzajuk vagy mas nohoz addig jo. mindent a szemnek semmi a keznek......... ;) amugy en is kilennek akadva es ahogy ismerem magam jelenetet rendeznek TUTI!

beszelni probaltal vele? esetleg nem-e hiztal? probalj nyitni fele,ugymond esetleg randizni is mehetnetek...mennyi ideje vagytok hazasok?

2014. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Az egyik "barátja nevében" küldenék magamról egy fehérneműs fotót.

Aztán hadd főjjön a feje. :)

2014. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Kiakadhatsz.Mondd el neki újra,hogy rosszul esik.Attól még,hogy megnéz más nőket,nem illene így viselkednie.Megalázó volna nekem is.
2014. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Minek maradsz vele, ha csak lehúz? Téged se értelek.
2014. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem ilyen valaszokra szamitottam, nagyon koszonom:) nem hiztam egyaltalan, sot, fogytam miota egyutt vagyunk.

Minek maradok vele? Szeretem, de ez mar amolyan utolso csepp, tenyleg borzasztoan el tudok keseredni ilyen dolgok miatt, csak ugy erzem butasag felrugni egy olyan kapcsolatot, ami amugy jol mukodhetne.

2014. jún. 2. 22:23
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem maradnák ilyen pasival. És nem a küldött képek miatt, mert az nem érdekelne. Miért is lenne baj, ha megnéz egy jó nőt? Attól még veled van.

Én is önbizalom hiányos vagyok és minden okom meg is van rá. Ennek ellenére a párom még soha egy rossz szót nem szólt. Sőt rendszeresen kapok bókokat tőle.

2014. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"igy onbizalmam semmi, ezt tudja o is nagyon jol, megsem tesz ellene."

Tegyél te ellene, ne mástól várd a megoldást. Maga a kifejezés is ÖNbizalom, MAGAbiztosság... magadnak kell jól érezni magadat a bőrödben, nem a férjedtől elvárni, hogy "csináljon" neked önbizalmat. Talán pont azért nézegeti azokat a szexi nőket, mert talán nem szebbek nálad, de süt róluk, hogy elégedettek magukkal.


(Amúgy tapasztalatból mondom: egy önbizalomhiányos nőnek bókolni az kész öngyilkosság, nem megköszöni a dicséret és elégedett, mint egy normális nő, hanem visszautasítja, zavarba jön...)

2014. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5 Ahol évek óta csak ez megy, hogy jól máködHETNE, az nem fog jól működni, mert úgy látszik, csak te akarod. De ha éveket akarsz elvesztegetni mellette, akkor hajrá.
2014. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7: igen, tudom, hogy nehez egy onbizalomhianyos nonek bokolni, csakhogy en nem igy kezdtem bele, ezek miatt a noi dolgok miatt alakult ki bennem az, hogy hozzajuk kepest semmit nem erek a ferjem szemeben. Ennek ellenere, ha nehanapjan bokol, en nem vitatkozom vele, megkoszonom, vagy adok egy puszit, odabujok, szoval igyekszem halas lenni, hogy osztonozzem tovabbi ilyen pillanatokra, de sajnos nem jon be:)

#8: eppen ezert irtam ki a kerdest, mert jelenleg ugy erzem tenyleg vegkepp betelt a pohar, csak nem akarom, hogy egy 'semmiseg' miatt akadjak ki, es legyek hisztisnek titulalva.

2014. jún. 2. 22:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Milyen nők képei? Modellek beállított képei vagy ismerősöké vagy hogy érted?

Az én férjem meg a haverjai is szoktak csajos képeket nézegetni, na puff. Én is meg szoktam nézni őket. Meg azt is tudom, hogy sose fogok olyan jól kinézni, mint egyik másik. Nálunk ez nem probléma. Szerintem rakd helyre magadban ezt a kérdést. Ha működik a kapcsolat, kár ilyeneken pörögni. Ha meg nem, akkor lesz ezer más dolog is, amin lehet őrlődni.

2014. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!