Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik-e olyan házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e olyan házasság, ahol a pár szereti egymást, együtt élnek együtt alszanak, de nincs Közöttük szexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom aszexuálisok között létezik.
2014. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuálisok és 60 felett biztos. De ahol legalább az egyik fél kívánja a szexet az már hazugság
2014. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyuszikám, ezt nem fogod megetetni az asszonnyal!
2014. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
De a kocsiddal nincs gond, tudod azzal a feketével?
2014. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Olyanról tudok, akik szexelnek csak nem egymással. De ők nem igazán szeretik egymást.
2014. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi pont így vagyunk, amikor elkap a hév akkor együtt vagyunk, de van mikor hetek kimaradnak. Ez így megy 7 éve, 2 hete házasodtunk.
2014. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Olyan, hogy szeretik egymást...és egyáltalán nincs szex..csak aszexuálisoknál tudom elképzelni. Viszont olyan van, hogy egy pár ritkán van "úgy" együtt, de ettől függetlenül imádják egymást és soha sem lépnek félre. Például mi. Van, hogy 2-3 hónap is kimarad...és van, amikor hetente többször.. Ez abszolút a hangulatunktól függ! De tény, hogy bár szuper jó dolog a szex..mégsem vagyunk a megszállottjai. 29/nő
2014. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Maximum aszexuálisok között.


A férjemmel mi sem vagyunk nagy étvágyúak, átlagosan heti 1-2 alkalommal kerül sor a szexre, van, hogy ritkábban, de abszolút szex nélkül elképzelhetetlen szerintem egy házasság.

2014. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Létezik, én ilyen kapcsolatban élek, nekem nehéz, a barátomnak nem, azt hiszem aszexuális.
2014. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én olyanról hallottam, hogy vallási okok miatt volt így a házaspár. tehát, ők tényleg csak gyerekcsinálás miatt szexeltek. mivel már nem akartak többet, így nem volt többé.
2014. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!