Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez a miert lehet, talan engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a miert lehet, talan engem nem szeret?

Figyelt kérdés

Veletlen tudtam meg, hogy az ocsemnek edesapam kezben fizette ki a lakasat (nekem azt mondtak hitelre vettek).

Mikor en vettem kertem edesapamat, hogy segitsen 2 millio ft-tal, hogy kevesebb hitelt vegyek fel (azt momdta sok a kint levosege most nem tud). Meg egyszer megprobaltam kerni, de akkor sem adott (tudom, hogy van penze).

Mindig, mar gyerek koromba is ereztem, hogy az ocsemet jobban szeretik.

Mi lehet az oka amiert a szulok az egyik gyerekuket jobban szeretik mint a masikat?

Ti egyforman szeretitek a gyerekeitek?


2014. máj. 27. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnos erre nem lehet jó választ adni :(

Sajnálom, hogy ilyen az apád...

2014. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban, hogy epp akkor amikor kerted, volt neki?
2014. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem nő vagy véletlenül? Mert sok helyen a gyerek az a fiú, a lány az meg csak lány. Így érthető, de nem szép dolog. Ha te is férfi vagy, akkor meg a kisebbet jobban szeretik jöhet szóba. Okés, ha ez van, ha nem is szeretnek egyformán, de legyenek korrektek.

Nem mondom, idősebbként engem is kiforgattak, és minden az öcsémnek jutott. Ez van, így állj hozzájuk te is, ahogy ők hozzád.

2014. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, biztos vagyok benne!

No vagyok.

2014. máj. 27. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:

A pénz kérdés szerintem nem szeretet dolga. Ha van tud adni az ember, ha nincs akkor nem. Ahogy apukád is mondta, akkor volt pénz, tudott adni az öcsédnek, most nincs pénze, most nem tud adni. Szerintem ha lenne, kapnál.

Nálunk is van hasonló szituáció most. A férjem egyik lányának a ballagásakor volt pénz, tudtunk neki adni pénzt és ajándékokat közel 100.000 Ft értékben, mert akkor volt annyi amit tudtunk nélkülözni. Most a másik lánya ballag, most nincs semennyi nélkülözhető pénz, örülünk ha 5-10.000 Ft-ot tudunk adni. Pedig mindkettő lányt ugyanúgy szeretjük. Sőt nekem a kisebbikkel (aki most a kevesebbet kapja) még jobb is a kapcsolatom mint a nagyobbikkal.

Szóval a pénz egy földhözragadott dolog. Vagy van, vagy nincs. Viszont a szeretet érzelmi dolog. Ha szeretünk valakit, akkor szeretjük jóban rosszban, attól függetlenül, hogy épp mennyit tudunk neki adni, vagy mennyit tudunk tőle kapni.

2014. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel írtad, hogy ez már gyerekkorodban is így volt, ezért valamennyire biztos szeret téged is, de igen, valószínű, hogy az öcsédet jobban szereti. Sajnos ez ellen semmit sem lehet tenni.

Nálunk anyukám szerette és szereti jobban a bátyámat, neki mindig adott, tőlem elvett, őt keresi magától, engem nem. Nekem most van érkezőben a második babám, és igyekszem mindkettőt egyformán szeretni majd.

2014. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szinte egyszerre vasaroltunk lakast en par hettel kesobb mert a hitelt inteztem. Mint mar irtam edesapamnak volt es van penze. Elismert orvos!

Es azt is irtam, hogy mar gyerekkent is ereztem, hogy az ocsemet jobban feltik, szeretik!

Nemregen tortent, hogy megbetegedtem es csak dorgalast kaptam, hogy megerdemlem mert nem vigyazztam magamra. Feltem, hogy estleg komolyabb bajom is lehet (szerencsere nem lett). Ocsemmet a mai napig apolja edesanyam, orvoshoz kiseri, fozneki es csak ket ev van kozttunk.

2014. máj. 27. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
5 magyarázd el a másik lánynak,miért kap ő a 100ezer helyett csak 10-et.Na ő pont úgy fogja érezni magát mint a kérdező.Ha az egyiknek adok,akkor a másiknak is egyformán,vagy egyiknek sem semmit.Igenis mindig is voltak és lesznek kivételezések,néhány szülő megvan marhulva a kedvenc gyerekéért.Na ő lesz az akitől megkapja majd a kegyelem döfést.
2014. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!