Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mondja azt egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt egy férfi hogy szeret, ha már pedig minden jel arra utal, hogy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Velem akarja továbbra is leélni az Életét,mint ahogy eddig is...stb. Közben meg a tettei árulkodnak és nem értem miért kell akkor az ellenkezőjét állítani az érzelmeit tekintve!?
2013. aug. 22. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert jó balekot talált magának, aki hosszú távon kielégíti majd a szükségleteit. ezért most igyekszik, csak nem látja, hogy kilóg a lóláb.
2013. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem csak "most igyekszik". Mindig is ezeket mondta. De már egy jó ideje úgy látom,hogy a szerelmem viszonzatlan.:(
2013. aug. 22. 11:47
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le a pároddal, és mindezt amit most ide leírtál, kérdezd meg tôle. Ô megtudja neked válaszolni pontosan a miértet.

Fontos hogy beszéljetek errôl, hátha próbál változtatni. Ha szeret téged, megteszi!

2013. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dehogy tudja. Pontosan ezért írtam ki a kérdést. Mert minden egyes ilyen tettéről amikor beszélünk,akkor is csak ezt hajtja,hogy de Ő szeret. Ezt így még nem kérdeztem mondjuk,hogy de a tetteid mást mutatnak és akkor miért mondod,hogy szeretsz? Mert szerintem ugyanaz,ha az aktuális dologról szó van és ahelyett,hogy bevallaná,hogy azért tettem ezt vagy azt mert már nem szeretlek,ahelyett csak állítja,hogy szeret.
2013. aug. 22. 12:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Kicsit konkretizálnád a dolgot? H milyen tettekben mutatkozik meg, h nem szeret stb?!
2013. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem,nem konkretizálom,mert 1000 meg 1 van.Aki volt már ilyen helyzetben,legyen az bármilyen tett,az tudja miről beszélek.Tehát bármilyen tettre lehet gondolni és úgy válaszoljatok,mert nem a tett a lényeg ebben a kérdésben.
2013. aug. 22. 12:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ok, csak a másik oldal is hajlamos túldramatizálni a dolgot és túlságosan feketén látja és belemagyaráz ezt-azt.

Mi ezt innen nem tudhatjuk.

Ha lenne konkrét szituáció, el lehetne dönteni, h pusztán figyelmetlenségről volt-e szó, te vagy az átlagnál érzékenyebb vagy tényleg nem szeret, vagy akár önző is lehet. Ezer és egy oka lehet a dolgoknak...

Anélkül, h konkrétumokat írnál, esélyünk sincs még csak találgatni sem, de egyébként is ezt a pároddal kéne tisztázni...

2013. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam tisztázni,de ott ez a fal,ez az állítás.Igazad lehet az önzőséggel.De olyan van,hogy annyira önző,hogy ettől úgy látom nem szeret,közben meg MÉGIS? Ne haragudj,tényleg nem szeretném a történteket behozni ide a kérdésbe.Az biztos,hogy nem rémeket látok,tehát voltak húzós dolgai.
2013. aug. 22. 13:00
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy nem tudunk segíteni, ha nem írsz konkrétumot. Félsz, hogy lebuksz...?


Mert lehet, hogy a férjed csupán érzelmileg unintelligens, nem tudja kimutatni az érzelmeit. Ha meg tényleg olyan húzós dolgai voltak, igazán kiboríthattad volna a bilit rendesen.

2013. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem értem a lebukás részt sem (Esetleg,hogy felismernek az oldalon? - mert ilyen eszembe sem jut),meg nem értem az "igazán kiboríthattam volna a bilit" sem.
2013. aug. 22. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!