Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt velem...

Miért csinálja ezt velem anya, miért nem szeret?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak,aztán lett egy kapcsolata anyámnak.És az a legnagyobb probléma hogy sokkal többet foglalkozik vele,plusz az is rátesz egy lapáttal hogy kollégista vagyok,csak hétvégén vagyok itthon,és még ilyenkor is elmentek itthonról,buliznak,és itthon hagytak az éjszaka közepén a húgommal.

Most sem értek még haza,folyamatosan csak sírok,és nem tudom mit csináljak? Nem tudok úgy elaludni hogy nincsenek itthon,és nem érti meg hogy hétvégén vele akarok lenni,de ő ezt nem értékeli!

Ma lett volna délután egy táncversenyem,és nem jött el(pénz hiányában) oké megértem.de rohadtul fáj hogy ezzel a férfival akárhova,még éjszaka is elmegy.

Valami tanács? hogy tudjam átvészelni ezt a helyzetet?


2014. márc. 23. 02:17
 1/8 anonim válasza:

Sajnálom és nyugi!

Olyan nincs, hogy nem szeret, maximum jelen esetben a pali nagyon elvonja a figyelmét..

A férfi előtt milyen volt anyukád viselkedése veled szemben?

2014. márc. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Első vagyok.

Kérdezted már, hogy miért nem tud kicsit odafigyelni rád?

Miért nem tud, időt szakítani arra, hogy együtt legyetek?

Ha nem, akkor tedd meg!

2014. márc. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmondhatnád az édesanyádnak,hogy mennyire hiányzik neked az ő jelenléte.Át lehetne programozni a napot és talán téged sem bántana ha az alvásidőben bulizni mennek. Minden nő életében eljön az az időszak amikor megváltozik.Többnyire akkor amikor a gyerekek képesek "önálló" életet élni.Ha végigtekintjük akkor érthető hiszen korábban sok nő feladta a saját szabad idejét:fontosabb volt a pelenkázás és a gyerek körül minden munka elvégzése.Ezekben az időszakokban történnek a válások,bulizások,plasztikai műtétek és amit az egyén a lemondások miatt már nagyon szeretne.Nem tudni milyen a kapcsolatod az idegen pótapával? Mi az amit az anyukád megkap az idegen férfitól amit az édesapádtól nem kapott meg? Bizonyosan el fog múlni a "bulizós" korszak,de hagyd,hogy az édesanyád is kitombolja magát.Az érzelmi szálak felőled erősebbek az édesanyád felé.Ha napközben eleget foglalkozik veletek akkor ne bánd ha éjjel elmegy szórakozni.Az átvészeléshez hozzátartozik az is,hogy megerősödik a lelked.
2014. márc. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
54%
Mond meg anyukádnak, hogy ezentúl hétvégente se fogsz hazajönni, mert úgysem törődik veled.
2014. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy egy hétvégét a koliban maradsz utána hátha érdekelni fogja a lánya. :/
2014. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felőlem jöhetne akármilyen kan, én a lanyom senki kedvéért nem hanyagolnám el!!

Sajnálom, kedves kérdező:(

2014. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 valaki : ***** válasza:

Énis sajnálom, a helyzet nálunk is ez volt,egyedülálló anya,új hapsi... De az én anyukám mindig mondta,hogy pasija bármikor lehet az embernek,de gyereke nem

Szerintem mondd meg neki,hogy ezt érzed,csak nem hagyja figyelmen kívül...

Főleg,hogy kollégista vagy.Egész héten pasizhat,a hétvége legyen más a gyerekéé.

2014. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aranyosak vagytok,hogy mind leírtátok ezeket.

Megpróbálom neki felhozni a témát,hogy mi miért alakult így...talán meg tudjuk beszélni...

2014. márc. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!