Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy tegye le a cigarettát?

Figyelt kérdés

A harmadik babánkat várom. Az eddigi terhességeimnél nem volt semmi rosszullétem, most viszont szinte folyamatosan émelygek, hányok, ezen pedig néhány szag rengeteget ront. Nem csak a cigiszag zavar, hanem néhány másik is, de ezt ki tudtam küszöbölni (parfümöt elajándékoztam, öblítőt lecseréltem...). A férjemmel már beszéltem erről, de most személyes támadásnak érzi, hogy a kedvenc "hobbijától" akarom megfosztani. Nem érti, hogy most mi a baj, ha eddig semmi ilyen tünetem nem volt. Már arra is célozgatott, hogy ezt direkt én találtam ki, hogy leszoktassam. Azt is nehezen viseli, hogy az utóbbi időben már nem is szívesen vagyok vele egy szobában, vagy ha mégis, akkor folyamatosan öklendezek. Az intimitás pedig az utóbbi 2 hónapban teljesen meg is szűnt közöttünk, mert hiába vágyok a közelségére, ha közben folyamatosan rosszul vagyok.

Hogyan próbáljam ezt vele megbeszélni?


2014. máj. 23. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Én ajánlom a férjednek, hogy olvassa el Allen Carr - Végre nem dohányzom c. könyvét. Interneten hozzájuthatsz ingyen is. Nekem segített, nem tudom pontosan hogy működik, de az ember tényleg nem cigarettázik utána.
2014. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Vannak nagyon optimista, vagy inkább naív emberek!
2014. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja letenni, úgysem fogja.


Esetleg mutass neki cikket, könyvet arról, hogy émelygést okozhatnak bizonyos szagok ízek, ha terhes valaki, illetve, hogy a dohányosok nem érzik magukat cigaretta szagúnak, pedig azok. Ezt úgy tudja kiküszöbölni, hogy cigi után nagyon nagyon alapos kézmosás, cigi csak a szabadban, ahol elfújja a szél, rágó alapkellék.


Ezek sem tüntetik el, de enyhítik.

2014. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!