Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen a férjem? Van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férjem? Van rá "gyógymód"?

Figyelt kérdés

Egyre jobban idegesít egy-két szokása, de ma elgondolkodtam rajta hogy lehet ezen változtatni.. ha lehet-e egyáltalán. Ebben kérem a tanácsotokat. 2 éves lesz a fiunk augusztusban, és remek apa, nagyon sokat foglalkozik a fiunkkal, viszont egy dolgon nem tud túljutni. Az a kaja... Úgy érzem hogy beteges amit csinál. Már a gyerek előtt is nagyon háklis volt a kajájára.. teszem azt, ha nem azt főztem valamiért azt, amit reggel megbeszéltünk, vagy ne adj Isten kihül a bundáskenyere. Ilyen dolgokra gondolok. Együtt eszünk mind a hárman, amikor a férjem hazaér, persze ilyenkor a fia játszani szeretne vele, és csüng az apján. Ő meg marhára fel tud háborodni ha kihűl a vacsorája.

A ma esti történés az volt hogy a késő esti vacsoráját kihányta a gyerkőc. Eközben a férjem a konyhában evett. Persze vittem fürdetni a gyerkőcöt, de éhes maradt és az apjával evett kb 10 percig. Persze ezalatt kihűlt a férjem vacsija. Nem mutatja, de tudom hogy belül tombol emiatt. Vagyis, annyiban nyilvánul meg hogy iszonyú lekezelően beszél velem. Foghíjról oda dob egy szót és ez engem nagyon felbosszant. Ilyenkor inkább hozzá sem szólók mert valami mondva csinált indokkal összevesznék.

Vajon le lehet erről szoktatni? Tudom furcsa helyzet, de aki tud, próbáljon valami tanácsot adni. :(


2014. máj. 21. 22:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Hát persze, remek apa, a gyereke kihányja a gyomrát, akármi betegség is bujkálhat benne. Nem, ő nem a gyerek miatt aggódik, hanem mert kihűl a kaja...
2014. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Azon nem akadok fent hogy nem aggódik a hányás miatt. Én sem aggódom, ha látom hogy a gyerek egyébként jól van. Amúgy ő sokkal jobban aggódik mindenben mint én.


Sokszor mondta hogy ezen nem tud már változtatni, ő ilyen, és kész. De gondoltam kapok valami jó tanácsot. Köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 22. 09:04
 13/18 anonim ***** válasza:

Én igazából azt nem értem, hogy miért dühöng azon, hogy ha kihűlt a kajája. Beteszi a mikróba, 2 perc és újra forrón eheti. No jó, mondjuk a bundáskenyeret épp nem tudja újra melegíteni, de azért ez sok ételre igaz, hogy berakja és kész, nincs probléma. Ez gyerekes viselkedés ezen dühöngeni, ezt nyugodt pillanatában próbáld neki elmagyarázni. Ha mégsem az a kaja lesz, amit megbeszéltetek arra az alábbit javaslom:

1. próbáld tartani amit megbeszéltetek, lehet abba éli már bele magát, hogy most pl. vadast eszik, erre várja otthon a rántott hús. Ha ő ezt nem szereti, akkor próbáld tartani azt, amit reggel megbeszéltetek.

2. ha végképp változtatni kényszerülsz, akkor küldj neki róla egy sms-t és akkor nem akkor szembesül vele, amikor elérakod, hanem van ideje "feldolgozni". Amúgy ezt is gyerekesnek tartom, de ennél tudsz hozzá idomulni és megszűnik a probléma.

2014. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

7-8-9-nek újra elmondom: idegesít, ha feltartanak, miközben már meleg az étel, és emiatt kihűl. Igenis hagyjanak békén, ha eszem. Ez az igazi baj.

Az az idő az enyém. Onnantól, hogy elhatároztam, hogy eszem, az az idő az enyém!! És aki ebben megakadályoz, megzavar, annak eltöröm a nyakát. Ennyi.

Etológia és kész.

Nő vagyok amúgy.

2014. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Etológiaaaaa? Hogy jön ide az állatviselkedéstan? :O
2014. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti.. jó hogy írod hogy nő vagy, mert azt hinném a férjem az. Szerintem ez beteges. A gyereked nyakát is eltörnéd ha megzavar? Vagy hogy is van ez?
2014. máj. 22. 15:33
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ember képzeli azt itt, hogy ő úri pičából pottyant ki.
2014. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Eltöröd a nyakát? Igényes nő lehetsz már bocs az írásaid alapján!
2014. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!