Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen a férjem? Van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férjem? Van rá "gyógymód"?

Figyelt kérdés

Egyre jobban idegesít egy-két szokása, de ma elgondolkodtam rajta hogy lehet ezen változtatni.. ha lehet-e egyáltalán. Ebben kérem a tanácsotokat. 2 éves lesz a fiunk augusztusban, és remek apa, nagyon sokat foglalkozik a fiunkkal, viszont egy dolgon nem tud túljutni. Az a kaja... Úgy érzem hogy beteges amit csinál. Már a gyerek előtt is nagyon háklis volt a kajájára.. teszem azt, ha nem azt főztem valamiért azt, amit reggel megbeszéltünk, vagy ne adj Isten kihül a bundáskenyere. Ilyen dolgokra gondolok. Együtt eszünk mind a hárman, amikor a férjem hazaér, persze ilyenkor a fia játszani szeretne vele, és csüng az apján. Ő meg marhára fel tud háborodni ha kihűl a vacsorája.

A ma esti történés az volt hogy a késő esti vacsoráját kihányta a gyerkőc. Eközben a férjem a konyhában evett. Persze vittem fürdetni a gyerkőcöt, de éhes maradt és az apjával evett kb 10 percig. Persze ezalatt kihűlt a férjem vacsija. Nem mutatja, de tudom hogy belül tombol emiatt. Vagyis, annyiban nyilvánul meg hogy iszonyú lekezelően beszél velem. Foghíjról oda dob egy szót és ez engem nagyon felbosszant. Ilyenkor inkább hozzá sem szólók mert valami mondva csinált indokkal összevesznék.

Vajon le lehet erről szoktatni? Tudom furcsa helyzet, de aki tud, próbáljon valami tanácsot adni. :(


2014. máj. 21. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Hát mi ez, baba?

Nekem is van ilyen tulajdonságom, de nagyon kontrollálom.

Mondd neki, hogy bánt, moderálja magát.

2014. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Megmutatnám neki, hogy hol a mikró, meg a két keze.
2014. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
A férjed annyira analfabéta(már bocsánat), hogy nem képes betenni a mikróba a kajáját ha kihűlt? Én nálam ez gyakori beteszem közben belekezdek másnak akkor eszembe jut, hogy kaja és megmelegítem. Jön a haverom és megint kihűl(de ezért nem a haveromat okolom) beteszem a mikróba és kész! Szerintem egyszerűen ha legközelebb is ezt csinálja akkor félvállról szólj oda neki, hogy ne puffogj már tedd e a mikróba! Jó erélyesen, hogy értse mi a helyzet! :D
2014. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem gondolom,hogy a vacsi hőmėrsėklete a gond..Inkább szeretne nyugiban enni,anélkül,hogy zavarnák / és ebbe a szokãsos evés közbeni csevegés is beletartozhat/.Ha ez így van és a legcélravezetőbb ezt megkérdezni,akkor a gyerekkel egyetek előbb,vagy külön,vagy ezalatt tényleg legyen nyugi.Nem tragédia,ha nem minden étkezés közös.
2014. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk a kutya szokott morogni, ha kajálás közben zavarták. Már megneveltük.
2014. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%

engem is idegesít, ha feltartanak, miközben már meleg az étel, és emiatt kihűl. Igenis hagyjanak békén, ha eszem. És az is kicsapná a biztosítékot, ha mást főznének, mint amit megbeszéltünk. Mit ér akkor a megbeszélés? Megszegted az ígéretedet.


A mikrósnak: nem használok mikrót, egészségtelen.

2014. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó: "megszegted az ígéreted"... te aztán agysebész vagy, hallod.

A mikró mellett lehet lábasban, vagy sütőben is újramelegíteni.

Minősített esete annak, mikor a problémáid okozója te magad vagy...

2014. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#6: Egészségtelen a lópikula, mutass már erről vmit.


A felnőtt embereket már nem szoktatni és nevelni kell, hanem kommunikálni velük. Az újramelegítésnél pedig nincs jobb megoldás.

2014. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

23:00

:D

Idegesít, ha feltartanak, és fortyogsz, ha nem azt főzik, amit a vérükkel aláírtak reggel a pergamenen. Értem.

És ahelyett, hogy bevágnád a kajád pl a sütőbe (ha már a mikró nem jó), sokkal könnyebb forrongani és másokat lenézni, hibáztatni.

Igen, hát azt hiszem, te vagy az igazi antihős. Az agresszív kismalac, aki így száll le :)

2014. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Az esetleges gyógymód lehet, hogy megpróbálod az eddiginél is jobban tolerálni a férjednek ezt a hákliját. Azt írod hogy egyébként remek apa, stb. Tökéletes emberek nincsenek. Szerintem becsüldd meg hogy ez az egy olyan tulajdonsága van, ami ennyire zavar. Az emberben mindíg nagy a kísértés arra nézvést hogy természetesnek vegye, ha valami gond van egy emberi kapcsolatában, akkor nyilván a másiknak kell megváltoznia. Talán segítség lehet az is az ilyen orbitális problémák megoldásában, ha fogsz egy papírt, felírod a férjed jó és rossz tulajdonságait, akár csak strigulázva, hogy melyik oldalon mennyi gyűlik össze, s aztán ugyanezt megteszed a saját tulajdonságai kapcsán is. Néha az ilyesmi megdöbbentő eredménnyel tud záródni. Persze ha az ember őszinte magához. Ha kiderül hogy te mégis egy földre szállott angyal vagy, majd tedd föl újra a kérdést. ;) Nem cinizmus akart lenni a részemről, csak hát tényleg
2014. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!