Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy évig leszek távol, nagyon...

Egy évig leszek távol, nagyon fognak hiányozni az itt maradtak, hogy fájjon kevésbé? Van honvágyra gyógymód?

Figyelt kérdés
Au-pair leszek, gyereket nevelek, kelő nappal én is kelek... :) Komolyra véve, nagyon szeretem a családom és a barátaim, még itt vagyok és máris hiányoznak, fáj hogy kimaradok az életükből. Tudom internet, 21. század, de a nagim nem nagyon érti, anyukám ölelését nem pótolhatja. :(
2010. szept. 3. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ismerem az érzésed. 1-2 hónap után enyhül és csak akkor fog előjönni amikor már visszaszámlálsz. Én is sírtam :) Te is fogsz, de el fog múlni :)
2010. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban, az internet nem pótolhat egy ölelést, de meg fogod szokni, és ők is előbb-utóbb. Csak idő kérdése az egész.
2010. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fogod megszokni, csak a munka miatt nem gondolsz rá majd annyit, de amint nehezebb időszakod lesz, egyből ez is beüt...sajna így van...a húgom 5 éve él külföldön, egy jó ideje nem láttuk már.Szüleim próbálnak úgy tenni mintha megszokták volna a helyzetet, de én látom rajtuk, hogy ezt nem lehet megszokni...de elmegy az az 1 év, aztán jössz vissza...tudom nem vigasztaltalak, de ez van..
2010. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

legfeljebb majd gyakrabban hazalátogatsz.

lehet, hogy kint már nem fogod így érezni, egy idő után hozzá lehet szokni, hogy nem vagy velük napi kapcsolatban.

jobb is, ha egy kicsit szokod, milyen egyedül lenni, úgysem lesznek mindig veled.

2010. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
skype, skype, skype. Kamerával, mikrofonnal a nagyid is érteni fogja :)
2010. szept. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!