Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izomsorvadasra gyogyszer?...

Izomsorvadasra gyogyszer? Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok Izomsorvadasom van a 2 labamban 7 eve rengeteg gyogyszert es kezelest kiprobaltam mar de semmi nem hasznalt, jelenleg egy felmeres szerint europaban a 2. legjobb allapotu vagyok a betegsegemmel de parazok mert ez romlik hamar, akupunktarat, elektromos stimulalast, feherje bombat, gyogytornat, es meg rengeteg dolgot kiprobaltam de nem hasznaltak. jelenleg tanacstalan vagyok es nem tudom mit kene tegyek. hallottam meg orvosi szteroidokrol is amik sok hozzam hasonlo embernek segitettek de ezeket nem kaphatom meg az orvosom szerint mert meg nem eleg sulyos az allapotom, ( nyomda festeket nem turi az akkori reakciom, de rohadtul nem ugy gondolom hogy tolo szekes kene legyek ahhoz hogy kiprobaljak egy gyogymodot, sot ha lehet hogy segitene akko inkabb most amig meg aranylag eros vagyok. gondolkodtam olyan szteroidokban is amiket testepitok hasznalnak de nem tudom hol lehet beszerezni oket es nem is mernem akarhonnan mert szerintem siman van aki kever hozza valami sz*rt is. ha valaki tud valami megoldast vagy tanacsot ne habozzon irni, minden valasznak orulok, ha trollkodni akartok akkor meg max nevetek egyet :)

2014. máj. 20. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, az izomsorvadást csak lassítani lehet, megállítani vagy visszafordítani nem.

Biztos ismered Mosolyka történetét. Ha lenne megoldás, szegényem nem lenne tolószékes.

2014. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont Mosolyka mostanság fejlődő ágban van, szerintem érdemes lenne megkeresned, kérdező, mert valamivel egy csomót sikerült gyógyulnia.
2014. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 komolyan????

Ez nekem új hír! És milyen csodálatos hír!!!!


Kérdező, akkor fel a fejjel!!!

2014. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ismerem mosolykat, vagyis nem szemelyesen de a tortenetet igen, de arrol nem hallottam hogy javult az allapota. ennek nagyon orulok, megprobalom felvenni vele a kapcsolatot, de ha ti is tudtok valamit akkor szeretettel varom az otleteket
2014. máj. 20. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Járj masszsőrhöz rendszeresen,akkor az izmaid nem tudnak olyan hamar "eltunyulni".Egy jó masszázs felér egy testedzéssel.Sajnos gyógyszert vagy szteroidot nem tudok.
2014. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!