Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felcserélődött férfi-női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felcserélődött férfi-női szerepek: mit gondoltok, működhet?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk házasok, van 2 gyerekünk. Most előléptetnének a munkahelyemen - több pénz, több juttatás, de több m,unka is, főleg délután és kora este.


A férjem eleve 6ig dolgozik, így arra gondoltam, hogy amikor nem tudunk menni a gyerekekért akkor bébiszitter megy és ha szükséges, rendelünk enni és hívunk takarítónőt. Főleg az első időszakban, amíg beletanulok és beleszokok az új munkarendbe.


A férjem viszont felvetette, hogy szívesen itthon lenne pár hónapot háztartásbeliként. Anyagilag beleférne, a cégétől is eljöhetne fizetés nélküli szabadságra.


Én kicsit tartok tőle. Mi a véleményetek?


2014. máj. 2. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért ne? Én nem hiszek abban, hogy mindenkinek egy sztereotípia szerint kellene viselkednie. Ha akarja és ért is hozzá, csinálja.
2014. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg nekem van jó állásom (én vagyok a nő). a férjem ment el főállású anyának. Ezenkívűl közös vállalkozást, webáruházat viszünk.

Én dolgozom+ vállalkozás+ főzés. Övé a vállalkozás+ háztartás (mosás, takarítás, mosogatás stb..

Jól működik!

2014. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"De hosszútávra ne rendezkedjetek be így, mert párkapcsolati problémákat fog okozni, illetve anyagilag sem hinném, hogy logikus döntés lenne."


Nem tudom, miért lenne ebböl párkapcsolati probléma? Az már nagyon régen nem létezik, hogy a férj a "családfenntartó", mert a feleség ugyannyit dolgozik és az ö keresete nélkül nem tudna megélni a család. Ennek a folgamonak addig volt értelme, amíg a férj keresete volt az, amiböl megéltek, és a feleség "munkája" meg a családi otthonban a háztartás-gyereknevelés-család összetartása volt.


Anyagilag leg valószínüleg logikus lehet, ha a kérdezö éppen lehetöséget kap az elörejutásra, ami több fizetéssel is jár.


Értelmes pár esetében nem foglalkozik egyik sem azzal, hogy ki mennyit tesz be a KÖZÖSBE, hanem azzal, hogy meg tudjanak élni belöle gond nélkül.

2014. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Működhet. Az intelligencia és a humor minden helyzetre gyógyír lehet. Különben meg a férjed ajánlotta fel, tehát no para.
2014. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!