Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsük meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsük meg ezt a házasságot?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk házasok de már lassan 11 éve együtt vagyunk. Nem veszekszünk sokat csak már egyáltalán nem olyan mint régen és ezt ő is érzi. Szégyellem de már odáig jutottam, hogy ki tudom mondani azt is, hogy meg tudnék lenni nélküle is és mostanában elkezdtek más nők is érdekelni. Ezt nem mondtam neki de már csak azért se fogom ok nélkül megcsalni, mindig is undorító dolognak tartottam. Van már két gyerekünk, viszont jönni fog a (nem tervezett) harmadik és ezért is szeretném ha rendeződnének köztünk a dolgok. Ő is így gondolja. Mit lehet tenni ebben az esetben?

Ő 28 éves, én 31


2014. ápr. 22. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

""Mi hidegvérrel lepasszoljuk a nagyszülőkre a gyerekeket. "


Ehhez külön gratulálok. De tudod nem mindenki vállal azért gyerekeket, hogy lepasszolja..."


Márpedig néha kettesben is kell lenni, különben a házasság nem férjből és feleségből, hanem apuciból és anyuciból áll. Akkor pedig már nem "áll".


Mi inkább úgy csináljuk, hogy egy hónapban 1-2 alkalommal pár órára anyukám a gyerekfelvigyázó, és mi elmegyünk romantikázni. Mert férj és feleség IS vagyunk, akiknek szüksége van a kettesben töltött időre.

2014. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Romantikázni csütörtök este is lehet, ha a gyerkőcök már alszanak. ;)
2014. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van akinek kell tartalom is a romantikához, nem csak szeretkezés. Azt minden este lehet, ha nem fáradt hozzá az ember.


Én romantikázás alatt azt értem, hogy kiszabadulni a mindennapok mókuskerekéből, elmenni sétálni, moziba, vacsizni, sörözni egyet.

Az otthoni romantikázás más tészta, ahhoz senki nem hívja az anyját bébisintérkedni.

2014. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

"Romantikázni csütörtök este is lehet, ha a gyerkőcök már alszanak. ;)"


Lehet. És lehet zöldborsófőzeléket is enni és lehet tatárbifszteket is, végülis kaja - kaja.


A romantikázás nálunk az, hogy elmegyünk egy egész hétvégére, kettesben. Kiveszünk egy szobát egy szállodában, vagy csak lemegyünk a nyaralóba. Délig lustálkodunk, szeretkezünk, ágyban reggelizünk. Nincs nyafogás reggel, hogy anyaaaa kérek reggelit, nincs éjszakai látogató, csak mi ketten. És mi így töltődünk fel a hétköznapokra, és hogy ismét jó és türelmes szülők lehessünk. Vagy simán otthon maradunk, főzünk, egymásra figyelünk.

Őszinte sajnálattal nézem azokat a házaspárokat, akik nem tudnak kiszabadulni a szülői mókuskerékből.

2014. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!