Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolja volt feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja volt feleségem hogy csak azért mert mégsem kell a férfinek akiért elvált tőlem, nekem kötelességem őt visszafogadni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 08:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles visszafogadni, de talán mindent megbánt és szeretne visszamenni hozzád, mivel 2 szék közül a földre esett. Nem szabad visszafogadnod, mert legközelebb ujra megteszi.
2014. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
1-es látod hiába írtad a privátot nekem, mert látod vannak akik megértették a kérdésemet és válaszolnak is. Köszönöm mindenkinek.
2014. ápr. 15. 15:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Sokan járnak úgy,mint a feleséged:két ló közzül a földre ülnek.Sok ilyen párt ismerek,olyat is ahol a férj visszafogadta a diákjával Párizsba szökött asszonyt és azóta és boldogan élnek,de nincs két egyforma helyzet.Halgass a szívedre!
2014. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem gondolta ugyanezt...Én nem fogadtam vissza,de nem a megcsalás miatt(mert mindenki csinálhat 1x hülyeséget),hanem mert nem azért akart visszajönni,mert rájött engem (jobbban)szeret,kiderült csak azért mert a másik nő kirakata...
2014. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1. A másik pasi pont lesz.rja a feleséged és így két szék közül a padlóra esett

2. Kell neki a fizetésed,mert hát ha egyedül maradt a te fizud az pénz kiesés neki

3. Egy r....c (már bocs)

4. Nincs ló jó a szamár is DE csak ideig óráig amíg nem jön a követkeező áldozat,addig meg szépen éldegél a te pénzedből

4. Tudja hogy a kutyának se fog kelleni,ez is csoda hogy leállt vele ez a pasas..


Bocsi ha durva voltam,de szerintem nem hiányzik az neked h valaki csak lealázzon,meg a pénzed költse amíg nem talál másikat akivel kufircolhat is

2014. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2x írtam 4-es pontot bocs xD
2014. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!