Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki ugy erzi/erezte nem eleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ugy erzi/erezte nem eleg "jo no" vagy "jo pasi" a parjanak, hogyan kuzd (ott) meg ezzel?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk korabban mas ferfiak/nok jottek be neki, csinosabbaknak csapta a szelet.
2014. ápr. 13. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Idővel, sok-sok kérdéssel, és mégtöbb visszajelzéssel.
2014. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

En is igy erzek neha.Mondjuk azert mert szules utan maradt rajtam par kg es nem erzem magam olyan vonzonak mint reg...

De ha a parod teged valasztott akkor neki te vagy a legszebb es kulonlegesebb teljesen mind1 h milyen idealja volt elotte.Ezzel ne foglalkozz ott van veled tehat te kellesz neki.

2014. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Milyen kerdesekre gondolsz?:)

En a visszajelzeseket megkapom, nem csak a paromtol, masoktol is, es mashoz nem is, de a paromhoz kevesnek erzem magam.

2014. ápr. 13. 20:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Mint gondolsz miért veled van miért téged szeret? Ez általában nőkre jellemző. Nem tudom Te milyen nemű vagy. A férfiak tudod mást visznek el egy éjszakára, mással járnak és nagyon meggondolják hogy kit vesznek el feleségül. Én és baráti körömben legalábbis így történt.
2014. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Én a másik oldalt ismerem. Nem egy barátom érezte úgy, hogy sokkal szebb nő vagyok, mint amit megérdemelnének. Objektíven nézve valóban így volt, de nekem akkor is ők kellettek, fülig szerelmes voltam, vonzóak voltak számomra. Tehát ha egyszer téged választott a párod, akkor hidd el magadról, hogy te kellesz neki, felesleges ilyeneken problémáznod. Azzal csak megmérgezed a kapcsolatot. :)
2014. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra elég volt az,hogy engem választott. Az exeken soha nem agyaltam. Oka volt annak,hogy szétmentek és oka van annak,hogy a sok szép és okos nő helyett én kellettem neki.
2014. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocs most látom hogy nő vagy. Akkor eltaláltam.
2014. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nehezen... én legalábbis. Mondjuk (tudom, ez rohadt beképzelt dolognak tűnik) de azt vettem észre hogy a férjem nálam rondább nőkkel volt együtt. Legalábbis akiket én láttam. Az én szememben persze. Fejre nem voltak szebbek, de a testük jobb volt. Sajnos a férjem sokszor éreztette is, hogy változtatnom kéne, de igaza is volt. Mivel szeretem annyira magamat, a férjemet és a kapcsolatunkat, teszek érte hogy jobban nézzek ki. De néha nehéz a mindennapokban.
2014. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az enyémnek csak rondábbak voltak, mármint nem azért, a barátai is mondták hogy furcsa ízlése van, nálam mondták csak hogy na végre megjött az esze. Meg úgy kedvelnek is meg néha messzebb is merészkednek, de ezt csak úgy fél füllel halljuk néha hogy miket mondanak.. szóval így értem a dolgot. Szóval én nem az exnői miatt érzem magam rosszul hanem mert engem sokat bántottak régen hogy dagadt, és ronda vagyok:(( És hiába adott sok visszajelzést, utáltam magam. Az idő segített csak, illetve magamon is segítettem, gondolom ahogy telt az idő, változott a gondolkodásmódom, a külsőm, és én is összességében. Viszont egy volt idézőjeles csaja van.. mert együtt nem voltak a távolság miatt.. (200 km). Na az a csaj nekem az etalon. Egyszerűen bárhogy próbálok nem tudok olyan lenni mint ő. Túl tökéletes. Bármikor cserélnék vele:( Lehet hogy nem vagyok ronda, de áá... ezzel nehezebb lesz megbirkózni:( Amúgy többször is szóba került hogy erre a csajra hasonlítok kívül is és belül is, de sajnos nem eléggé. Pedig nem szabadna ilyeneken lovagolni főleg ha a párunk nem ad okot féltékenységre mert csak mérgezzük a kapcsolatot vele!!! :/
2014. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én ( nem vetiteni akarok!) Inkább ugy éreztem mindig is, hogy túl jó vagyok,most is ugy érzem, a legtöbb férfi ismerősöm olyan nőkkel volt/van együtt,hogy én bottal sem piszkalnám meg.
2014. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!