Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Drogozik a párom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Drogozik a párom.

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk házasok, párom fiatalon (most 45 éves) rengeteget csavargott, haverozott, ivott. Aztán jó útra tért... Most kb egy hónapja megint elkezdett csavarogni sőt füvezik is. Nagyon féltem, hogy mi lesz vele. Mit tehetnék?
2014. ápr. 12. 22:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Megszoksz vagy megszöksz..

Egy semmirekellő, semmirekellő marad ha fejed tetejére állsz is..

2014. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Valakit megváltoztatni és határokat kijelölni a számára:lehetetlen küldetés.Magadat teszed tönkre egy olyan emberért,aki gyakorlatilag nem érdemli ezt meg.Persze tudhattad,mielőtt hozzámentél,hogy milyen a múltja,és mi várhat rád,mégis belementél vele egy házasságba,mert bíztál benne.Most,hogy eljátszotta a bizalmadat,még mindig dönthetsz,milyen életet választasz magadnak.
2014. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

Mi az hogy csavarog? Többször olvasom ezt a szót itt a GYK-n de nem tudom mit jelent. Mit kéne csinálnia? Ha dolgozik de utána néha eltol egy spanglit a haverokkal meg szórakoznak egyet az mér baj?


Persze ha minden nap teszi az már gáz. De ez a "csavargás" borzolja az idegeimet... Mintha a fárj egy kisgyerek lenne aki este 8 után nem hagyhatja el a házat mer az csavargás..


27/F

2014. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

pont tegnap este adta le a HírTV a 2002-es riportot a Csernus dokival ,aki kerek perec kijelentette,hogy ez egy baromság,hogy könnyű drog mert a fű ugyanolyan veszélyes mint a többi! Ki is fejtette,hogy miért! Nem szeretem azt a pasit,de ha valaki tudja mit beszél ebben a témában az ő!

Aki 45 éves fejjel füvezik attól semmi jóra nem számíthatsz a későbbiekben szerintem!

2014. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%

a kérdező szerintem nem a párját félti, vagy annak egészségét hogy drogozik, hanem az a baja, hogy inkább megy a haverokkal minthogy vele ülne otthon.

egy 45 éves hagy csináljon már amit akar.

ha nem tetszik, el lehet menni.

2014. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

nem azért, de nyugaton tök elfogadott ha az emberek néhanéha elszívnak egy cigit. azért, mert tiltott, még nem feltétlenül mindent kizáróan rossz. az alkohol sokkal károsabb, de mivel az legális, senki nem hisztizik, ha a párja néha megiszik pár sört.

oké, mi eggyel alattatok lévő generációba tartozunk, de semmi bajt nem látok az alkalmankénti füvezéssel. még csak másnapos sem leszel tőle.

különben is, mit jelent az, hogy drogozik? naponta? hetente? egyik ismerősömnek 18 éves korában mondta az apja, hogy jólvan kisfiam, de azért heti 3 jointnál állj meg.

és jól mondta fentebb 27F, a csavargást is definiálhatnád, mert nem kisgyerek, hogy szabályozd a szabadidejét (bizonyos határokon belül).

21L

2014. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia! Az én férjem is hasonló helyzetben van. Nekünk van egy kisfiúnk is. Most úgy döntöttünk, hogy elmegy elvonóra, mert nem akar mélyebbre csúszni, segítség nélkül nem megy.

Hát nem könnyű most nekem, minden éjjel vele álmodom, szinte már beteges mennyire hiányzik, de tudom és hiszek benne hogy sikerül neki újra visszazökkenni a normális életbe. Bízom benne, mást nem tehetek. Gyereketek van?

2014. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

'a fú az tök elfogadot" ?? hol? kinél?

elég baj, ha ez azűltalános nézet

nem az, pláne nem felnőtt embereknél.

hello, normális emberek nem szívnak el "egy spanglit" SEM

nem, nem ez a normális, és nem vagyok hajlandó senkitőé bocánatot kérni a véleményemért

vannak emberek akik drogoznak, tudom.. de ettől nem ez a normális

2014. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

5-6 helyre tudsz menni őnélküle is tanácsért:

- háziorvos -> addiktológia

- 12 lépéses anonym program szenvedélybetegek hozzátartozóinak

- önkormányzati családsegítő központ

- Horváth Szilveszter vagy más magánpraxisú szakember.

- Netet tudod túrni, van pl. magadert.hu, a Hely, stb.

- Könyveket tudsz olvasni.

2014. ápr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!