Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Drogozik a párom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Drogozik a párom.

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk házasok, párom fiatalon (most 45 éves) rengeteget csavargott, haverozott, ivott. Aztán jó útra tért... Most kb egy hónapja megint elkezdett csavarogni sőt füvezik is. Nagyon féltem, hogy mi lesz vele. Mit tehetnék?
2014. ápr. 12. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Eny3m ugyanezt csinalja, csak iszik,megbeszélni nem lehet vele, el fogok valni.
2014. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Az, hogy füvezik, kisebb gond szerintem, mint a csavargás.
2014. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha téged nem bánt sem szavakkal, sem tettekkel,és szereted őt,akkor imádkozz érte.
2014. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Jajj, azt hittem valami közép- vagy keménydrog. A fű elég lightosnak számít. De nem is ez a lényeg. Számára ez a jó út akkor. Bár a sok alkohol hosszútávon valóban önkáros, ezt felejtsük már el, hogy a férfi egy idomítható eszköz, pénzautomata- és biztonságadási kiterjesztéssel és az a JÓ, az a HELYES, ahogy az asszonykája szája íze van, ahogy ő betanítja önnön szolgálatára. Értem a problémádat, a megfogalmazással van bajom. Mivel nem ismerlek sem téged, sem titeket, nem teszem hozzá, hogy az szemléleteddel is.


Mit tehetnél? Ez megint olyan semmi kérdés. Semmi információt nem adsz vele. Beszélgetnetek kéne. Mi mást lehetne tanácsolni, most mondd meg őszintén nekem... Ti vagytok a szereplők. Titeket mi hozott össze? Mit szerettél meg benne, mivel nyert meg?


Könnyen lehet, hogy nem reformálni kellene akarnod őt, hanem egyszerűen elengedni.

2014. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Én tuti nem akarnék egy ilyen úgymond nem megbízható emberrel együtt élni :)
2014. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

A drogozás kisebb gond mint a drogozás??? Na ne nevetess !


Honnan tudod hogy azt teszi? Láttad vagy mondta? Ebben az esetben (nem mondta de te láttad), beszélj vele, nyugodtan, és próbáld meg érvelni hogy nem jó amit tesz.

2014. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ennél több dolgot távolról nehéz tanácsolni.
2014. ápr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj vele erről és add elő aggodalmad, hogy téged ez megijeszt, és olyan jól vagytok félsz, hogy emiatt megromlik, mert félsz, hogy több fog kelleni, másra szokik. Vagy ha ő nem gondolja, hogy jól vagytok, akkor adja elő problémáját.
2014. ápr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért fordult a drogokhoz, mert elő tudta/akarta adni a problémáját. Az meg a legjobb érv egy drogosnak, hogy "nem jó amit teszel".:D Ezt az egészet nem egy kérdés oldja meg, nincs univerzálelixír, hanem párterápia vagy másmilyen szakértői _folyamat_. Ahol fokozatosan fel vannak tárva a múltak, a szereplők személyei, az eredők. A kialakulás sem egy pillaat alatt következett be és nem egy aspektisú volt, hát a megoldás, a kilábalás - ha ugyan - is egy soklépcsős, időigényes folyamat.
2014. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nem tudom mi lepontoznivalót írtam?:)

Sajnos nálumk ez a helyzet, én nem tűröm se a piát, se a drogot. Egyszer segitettem Neki, mellette voltam erre átver és tudván, hogy mekkora fájdalmat okoz nekem ezzel, visszaszokik...

Kell egy határ ameddig segítőkészek vagyunk,

2014. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!