Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drogozik a párom! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogozik a párom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk együtt, ő 31 éves lesz, én 21-et töltöttem néhány hónapja. Nagyon szeretjük egymást,komolyak a szándékaink. Eléggé kicsapongó életet élt mindig is, rengeteg nő, egy éjszakások, sok pia, fű, kokain, erre 7 éve szoktatta rá az akkori nője(szép...). A munkája miatt került ebbe a közegbe, ők híresen ilyenek. Viszont ez a hivatása, imádja csinálni, el sem tudná képzelni máshogy az életét, azt mondja, ez anno sikerült neki feldolgozni a feszített munkatempót, a kettős életet, ezek segítségével ellazult. Viszont 4-5 évvel ezelőtt abbahagyta a kokaint, csak füvezni füvezett egy darabig, majd ezek is ritkultak, csak akkor élt vele, mikor elmentek éjszakázni. Mióta együtt vagyunk, talán kétszer szívott. Ez még annyira nem is zavart, főleg az alkalmak ritkasága miatt. Tegnap bementem hozzá a munkahelyére, egy nagy projekten végzik az utolsó simításokat, pénteken debütál, szóval nagyjából az utóbbi 2-3 hetet bent töltötte, keveset találkoztunk. Mikor odaértem, egy kanapén feküdt, sápadt volt, izzadt. Vigyorgott, nevetett rám. A pupillája akkora volt, mint valami kerek poháralátét. Nem szóltam semmit, mire megkérdezte, hogy " Hány óra van, és hol vagyok? Ja, és te miért vagy itt?" Elborzadva néztem rá, ő viszont csak vihogott, mint valami majom. Aztán elkezdett a zsebéből ötforintosokat dobálni felém, hogy hozzak neki reggelit, mert éhes. Ezen is jót mulatott. Próbáltam határozottan fellépni, kicsit megkorholni vagy valami, de csak nem hagyta abba a nevetést. Vettem neki egy szendvicset, aztán leléptem. Megkérdeztem a legjobb haverját, akivel én is jóban vagyok, gyakran összejárunk, hogy mi volt ez. Közölte, hogy a drága már 1 hónapja, mióta ennyi időt tölt a munkahelyen, és nagy a forgatag, folyamatosan él a kokainnal. Baromira csalódott vagyok, legalább annyira, mint amennyire dühös. Mit tehetnék? Nagyon szeretem! Köszönöm előre is a normális válaszokat!
2012. nov. 14. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem minél elöbb próbáld lebeszélni erről a sz.rról,vagy menjen el orvoshoz,ha pedig menthetettlen,hagyd ott!! Kerüld el messzire,ennél rosszabb nincs!! Aki egyszer rászokik, 98%-a büdös életbe nem tudja abbahagyni,és pénz,pénz,pénz,és nagyon nem lesz jó vége! Sok sikert.
2012. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd ott. Most.
2012. nov. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nemtudom, ha megkérnéd menjen, elvonóra megtennée, illetve utána tiszta maradnae.


De egy biztos..

Ha ő drogozik, csinálja te lépj tovább míg nem késő.

Könnyen meglehet, hogy olyat tesz amit megbán miután kimegy belőle a sok sz...r.


De akár az is, hogy te magad is azzá válsz mellette.

Már milliónyi példa volt rá.

2012. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Mit tegyél? Menekülj, amíg még lehet. Amíg nem ránt magával téged is. Amíg nem válsz függővé, amíg nem drogozza el a te fizetésedet is, amíg nem kell tanúskodnod miatta a bíróságon, és teszemazt terhesen végignézni, hogy börtönbe vonul. Mert ha nem menekülsz, ez a jövőkép vár rád.


24/N

2012. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan könnyen dobálják itt az emberek azt, hogy "Hagyd ott.". Nem, szerintem ne hagyd ott, legalábbis még most ne. Ülj le vele, és mondd el neki, hogy ez az életvitel számodra nem elfogadható, és ha szeret, leáll vele. Azt is hangsúlyozd szerintem, hogy te mellette állsz, de csak egy darabig, mert ha eljátssza a bizalmad, akkor vége. Szerintem próbáld meg rávenni a változásra, segíts neki, de ha úgy látod, már nagyon mély a gödör, akkor zárd le a dolgot. Akkor legalább magadnak is elmondhatod, hogy mindent megtettél. Nehéz lehet amúgy.:/
2012. nov. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Ja persze könnyen dobáljuk..

Alig hét éve drogozik, nemnagy űgy.

2012. nov. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De ha elolvastad a kérdést, akkor azt is látod, hogy mióta ők együtt vannak, nem volt jellemző. Persze, van olyan, aki zokszó nélkül a sarokba tud vágni egy kapcsolatot, bár szerintem mondani könnyebb mint csinálni. De ennyi, ebben nem egyezik a véleményük.:)
2012. nov. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Hát... Nemtudom..

De egy biztos.

Én nemtudnék, úgy élni valakivel, hogy azon kéne rágódnom mi lessz ha ismét beszív.

Milessz akkor, ha belőtt állapotban engem is megpróbál rávenni, a szer re. (gyakori esetekben erőszakosak ilyenkor)


És még sorolhatnám.

De lehet én vagyok túl pesszimista.

Csak néztem filmeket, olvastam drogosokról, van valami fogalmam milyen nehéz letenni azt.

És arrol is, mekkora a leszokók aránya a visszaesőkkel szemben.

2012. nov. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Akkor is ilyen tragédiának élnéd meg, ha egy üveg borral lazított volna? Csak mert az, hogy a munkahelyén is helytállt, veled sem viselkedett másként, az nem arra utal, hogy súlyos függő lenne. Érdekes ez, hogy a részeg férfit jópofának tartják, de a "marihuána" szó hallatán keresztet vet mindenki. Mindazonáltal persze beszélj vele, hogy nálad mi fér bele és mi válóok, bár te a legelejétől tudtad, hogy alkalmanként betép, akkor miért csak most akadtál ki?
2012. nov. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Quorra ***** válasza:
0%
Jelentsd fel!
2012. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!