Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drogozik a párom! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogozik a párom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk együtt, ő 31 éves lesz, én 21-et töltöttem néhány hónapja. Nagyon szeretjük egymást,komolyak a szándékaink. Eléggé kicsapongó életet élt mindig is, rengeteg nő, egy éjszakások, sok pia, fű, kokain, erre 7 éve szoktatta rá az akkori nője(szép...). A munkája miatt került ebbe a közegbe, ők híresen ilyenek. Viszont ez a hivatása, imádja csinálni, el sem tudná képzelni máshogy az életét, azt mondja, ez anno sikerült neki feldolgozni a feszített munkatempót, a kettős életet, ezek segítségével ellazult. Viszont 4-5 évvel ezelőtt abbahagyta a kokaint, csak füvezni füvezett egy darabig, majd ezek is ritkultak, csak akkor élt vele, mikor elmentek éjszakázni. Mióta együtt vagyunk, talán kétszer szívott. Ez még annyira nem is zavart, főleg az alkalmak ritkasága miatt. Tegnap bementem hozzá a munkahelyére, egy nagy projekten végzik az utolsó simításokat, pénteken debütál, szóval nagyjából az utóbbi 2-3 hetet bent töltötte, keveset találkoztunk. Mikor odaértem, egy kanapén feküdt, sápadt volt, izzadt. Vigyorgott, nevetett rám. A pupillája akkora volt, mint valami kerek poháralátét. Nem szóltam semmit, mire megkérdezte, hogy " Hány óra van, és hol vagyok? Ja, és te miért vagy itt?" Elborzadva néztem rá, ő viszont csak vihogott, mint valami majom. Aztán elkezdett a zsebéből ötforintosokat dobálni felém, hogy hozzak neki reggelit, mert éhes. Ezen is jót mulatott. Próbáltam határozottan fellépni, kicsit megkorholni vagy valami, de csak nem hagyta abba a nevetést. Vettem neki egy szendvicset, aztán leléptem. Megkérdeztem a legjobb haverját, akivel én is jóban vagyok, gyakran összejárunk, hogy mi volt ez. Közölte, hogy a drága már 1 hónapja, mióta ennyi időt tölt a munkahelyen, és nagy a forgatag, folyamatosan él a kokainnal. Baromira csalódott vagyok, legalább annyira, mint amennyire dühös. Mit tehetnék? Nagyon szeretem! Köszönöm előre is a normális válaszokat!
2012. nov. 14. 23:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos én is azt mondom hogy ha záros határidőn belül nem fejezi be hagyd ott. Tudom milyen nehéz ez, otthagyni valakit akit szeretsz különösen ha a javulás jeleit mutatja, de aki egyszer rászokott a drogra az egy életre a rabja marad még ha tiszta is ott a kísértés, és meglessz az esély hogy hullámvölgy esetén újra hozzányúl. Arról nem is beszélve hogy rád is veszélyes lehet. munkámból kifolyólag szoktam találkozni velük, és bár kegyetlenül hangzik, szerintem aki drogos (itt keményebbeket értek, mert ha egyszer kétszer füvezik az még más) azzal meg kell szakítani minden kapcsolatot. Higgy nekem az egy egyirányú jegy a pokolba.
2012. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Viszont pár állítást korrigálnék, ha lehet. Nem 7 éve drogozik, 7 éve kezdte el, 4-5 éve hagyta abba, és most kezdte el megint. Nekem pedig nem a fűvel van bajom, hanem a kokainnal, az teljesen más. Füvezzen, ha akar havonta, kéthavonta, nem ez a problémám.

Engem biztos nem rántana le, kiráz a hideg minden ilyentől, még cigizni sem cigizek. A piálás is zavarna, és cseppet sem találnám jópofának meg viccesnek, ha minden nap csatak részegen érne haza, de nem így van. Alkalomadtán iszik, néha be is rúg, de nagyon is jól tudja, hol a határ a szánalmas és vicces részegség között. Nem szeretném elhagyni, viszont tudom, ha odáig süllyedne a dolog, meg kell tennem. Elvonóra biztos nem fog menni, ismerem. Próbálok ma este nyugodt, higgadt hangnemben értelmesen elbeszélgetni vele, hátha felfogja. Bár sejtem, mi lesz a válasza: ne aggódj, nem komoly, régen is le tudtam vele állni, nem leszek függő,csak lazítok. Egyelőre még talán így is van, hiszen én sem vettem észre, munkahelyén kitűnően teljesít, de mi lesz, ha eldurvul a helyzet? :/ Próbálok erre nem is gondolni, és még gyökerében elfojtani a dolgot. Köszi mindenkinek!

2012. nov. 15. 13:55
 13/13 anonim válasza:
Csak kiváncsiságból sikerült letennie?
2018. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!