Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem miért haragszik rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért haragszik rám a párom?

Figyelt kérdés
Anyósomat ma műtik, kiveszik a méhét. Eddig csak nekem mondta el a párom, valamiért nagy titokban van tartva (nem tudom miért). Anyuéknál lakunk, és tegnap a nappaliban beszélgettünk anyu is ott volt, és a párom pont akkor hívta az anyukáját aki már a kórházban volt. Mondta neki, hogy ne izguljon a műtét miatt, meg hogy majd ma délután hívja, ha felébred az altatásból. Meg említette a doki nevét is aki műti. Én is annál a dokinál szültem a lányomat. Hát anyu sem hülye egyből gondolta, hogy mi a helyzet. Később anyu megkérdezte tőlem, hogy mi van anyósommal (egyébként elég jóban vannak). Elmondtam, hogy valami nőgyógyászati műtéte lesz (de azt nem hogy a méhét veszik ki). Este említettem a páromnak, hogy anyu hallotta amikor telefonon beszélt az anyjával, és így elmondtam anyunak hogy műtik. Erre teljesen kiakadt, hogy direkt megkért tartsuk titokban, minek kellett elmondanom. De könyörgöm, akkor miért anyu előtt beszélt az anyjával. Most nem beszél velem! Nem hiszem, hogy olyan rosszat tettem ezzel. Miért kell ezt ekkora titokban tartani!?
2012. nov. 14. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség titokban tartani, igy családon belül és hülyeség emiatt haragudnia rád.
2012. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van. Ha ennyire titokban akarta tartani, akkor párodnak kellett volna odafigyelnie rá, hogy ne anyukád előtt beszéljen az édesanyjával.
2012. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ő abban hibázott, hogy ha titokban akarta tartani, miért az anyukád előtt beszélt vele, te meg abban, hogy szintén az anyukád előtt mondtad el a jó kívánságaidat, holott kimehettél volna a szobából, vagy nem mondtál volna semmit, anyósod valszeg úgyis tudja, hogy szurkolsz neki.
2012. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:

"Miért kell ezt ekkora titokban tartani!?"

Mert senki másra nem tartozik.


Viszont szerintem nem rád haragszik elsősorban a párod, csak ideges a műtét miatt, emiatt alapból zabosabb.

2012. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as! Nem írtam olyat, hogy én beszéltem az anyósommal!! A párom beszélt vele a műtétről az én anyám előtt!!!!! Nem tudom hol olvastál ilyet, hogy én a jókívánságaimat fejeztem ki anyósnak!!
2012. nov. 14. 10:32
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es!

De éppen ez az, ha nem tartozik senkire, akkor miért anyu előtt beszélt az anyjával. Ennyi erővel félre is vonulhatott volna, hogy ne hallja senki a beszélgetést! Nehogy ezért is én legyek a hibás, jó hogy azért nem engem okol, mert meg kell műteni az anyját!

2012. nov. 14. 10:35
 7/7 Wiwien95 válasza:
Szerintem csak aggódik az anyukája miatt és ezért ideges. Ne vedd magadta ;)
2012. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!