Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi ilyenkor a helyes? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a helyes? Mit tennél, ha ilyen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy komoly kapcsolatban élsz(több éves) vagy házas vagy. Tegyük fel, hogy nagyon szereted a párodat, s bár ha néha vannak konfliktusok, hullámvölgyek boldog vagy vele, viszont a nagy szerelem már elmúlt iránta. Tegyük fel, hogy a munkahelyeden összebarátkozol X emberrel,s szépen lassan arra leszel figyelmes, hogy vonzódsz hozzá, szeretsz vele beszélgetni és egyre jobban foglalkoztat. Senki nem tudja, még talán magadnak sem akarod bevallani, nem keresed folyton a társaságát, de gyakran gondolsz rá és érzed, hogy X-nek sem vagy közömbös. Mit tennél? Egyedül gyötrődnél? Elmondanád a párodnak, hogy szerelmes vagy másba? Otthagynád a munkahelyed?Otthagynád a párod?Vagy ez csak döntés kérdése és a "kémia" játéka? Hagynád, hogy magával vigyen vagy elfolytanád csendben, magadban?

2014. ápr. 11. 21:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
93%
Voltam ilyen helyzetben, elnyomtam. Talán nem egészséges, de én azt vallom, hogy a hűség döntés kérdése, és aki hűséges, az az ilyen dolgokat csírájában elfojtja.
2014. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
92%

Huseg dontes kerdese .

Mindig joheet a kisertes a proba de csak rajtad mulik mennyire vagy eros es tiszteled a ferjed es magad azzal hogy ellenalsz a kisertesnek.

elnyomni igen is egeszseges hiszen nem vagyunk alatok emberek vagyunk mert uralkodni tudunk magunkon ez tesz emberre

2014. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
20: ezt te tényleg komolyan kérdezted, hogy hol van abban csalás, ha több pasiba vagy szerelmes? :D Hát én gyanítom, hogy nem, hogy 30 év alatt vagy, de kb. lehetsz vagy 12 éves. :D
2014. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Egy személy kedvéért nem másíthatod meg a becsületesség és az erkölcs értelmét, s nem győzheted meg önmagadat vagy engem arról, hogy az önzés egyértelmű a megfontolással, vagy hogy a veszély iránti érzéketlenség legjobb biztosítéka a boldogságnak."

Jane Austen

2014. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem tennék egy ilyen semmiség miatt. Ostobaság lenne..
2014. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
89%
Ne rugj fel egy jo es boldog kapcsolatot puszta fellangolasbol.
2014. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. 1 éve nem múlik el, sőt.
2014. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

habár ezt én is észrevettem, akivel össze van zárva az ember, egy idő múlva, ha tetszik, ha nem, ha van szimpátia, ha nincs, a szexualitás idővel felüti a fejét.

hallottam már eladót lefeküdni a kínai főnökével és szerintem ahhoz gusztus is kell valahol...


de hál ég vannak emberek akik határozottak a párjuk mellett és tudják, hogy megtehetnék, de nem akarják elrontani vele az otthon varázsát. mert azzal már semmi nem lenne a régi, mégha ezt csak az egyik fél tudja is. onnan már kakában élne az ember tovább.

2014. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!