Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt egy kisebb buliba voltunk bnőmmel ahol kicsit ittunk. Bnőm egy kicsit kiütötte magát ezért lefektettem a szobába(testvére lakása), időnként ránéztem minden rendben van-e. Aztán másnap bezsélünk és kérdezi h én nyultam e be a bugyijába:S Hát mondom nem én:S na akkor jött a találgatás ki lehetett meg hogy annyira készen volt hogy megmozdulni sem tudott, meg mondtam miértnem vette el onnan annak a valakinek a kezét:S Természtesen jött ezzel hogy nem birt:S Aztán tegnap este emgint beszéltünk telefonon, akkor meg határozottan beakarta meséltetni hogy ez csak kamu volt mert kiváncsi voltam h reagálok rá, mert hogy én nem vigyáztam rá és ezzel akart tesztelni. Mondtam neki hogy most teljesen hülyének nézel? Erre megtört a jég és mondta h télleg megtörtént a dolog... MEg modnta utánna azt is h lehet álmodta. Szol még hülyét is akart csinálni belőlem:( A másik meg az hogy egyáltalán ne hallom a hangján mint akinek büntudata lenne. Mit csináljak?:( 3 éves kapcsolat.
2010. júl. 4. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy talán az igazat mondja el.

Egyébként ezért nem szeretem a "halál a májra" bulikat.

2010. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szindus ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy minek kell öntudatlanra leinnia magát. Meg is erőszakolhatta volna az a valaki, már ha igaz amit mond.

Beszéljétek meg a dolgot szerintem, és mondd meg neki, hogy az igazat mondja...

Nem értem mért húzza a fejed..

2010. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nyelvtankönyvet! Ezt olvasni is fájdalmas...
2010. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

OFF, de igaza van az egyik hozzászólónak, mi a fenének kell öntudatlanra innia magát? Oké, hogy vigyázol rá, de azért nehogy már azt játsszuk, hogy ő leissza magát a sárga földig, te meg utána őrködsz felette. Ráadásul nagyon megnyerő egy illuminált ember. :S Vigyázás alatt én inkább azt értem, hogy szólsz neki hogy ne igya ennyire le magát. Vagy valahogy megpróbálod ettől a szándékától eltéríteni.

A másik: most tudja egyáltalán, hogy mi történt? Bár olyan állapotban kétlem, hogy bármire emlékezett volna.

Tudod, barátnőim közül vannak, akik ilyen körülmények között veszítették el. Egyik sem emlékszik rá vissza kellemesen. Mi abban a jó?

Szerintem próbáld tisztázni a helyzetet, és ha nem megy, akkor lépj le. Őszinteség nélkül nincs kapcsolat.

2010. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
én nyúltam bele
2010. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!