Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi ilyenkor a helyes? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a helyes? Mit tennél, ha ilyen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy komoly kapcsolatban élsz(több éves) vagy házas vagy. Tegyük fel, hogy nagyon szereted a párodat, s bár ha néha vannak konfliktusok, hullámvölgyek boldog vagy vele, viszont a nagy szerelem már elmúlt iránta. Tegyük fel, hogy a munkahelyeden összebarátkozol X emberrel,s szépen lassan arra leszel figyelmes, hogy vonzódsz hozzá, szeretsz vele beszélgetni és egyre jobban foglalkoztat. Senki nem tudja, még talán magadnak sem akarod bevallani, nem keresed folyton a társaságát, de gyakran gondolsz rá és érzed, hogy X-nek sem vagy közömbös. Mit tennél? Egyedül gyötrődnél? Elmondanád a párodnak, hogy szerelmes vagy másba? Otthagynád a munkahelyed?Otthagynád a párod?Vagy ez csak döntés kérdése és a "kémia" játéka? Hagynád, hogy magával vigyen vagy elfolytanád csendben, magadban?

2014. ápr. 11. 21:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

"Elsőnek: Ezzel véded magad, amikor megcsalod a párodat?

Hogy nálad nincs olyan, hogy nem tudod? :D "


én úgy értettem, hogy akkor nyitok egy kolléga felé, ha kizárólag tudom, hogy nem működő kapcsolatban vagyok. amikor én már mindent megtettem és a párom hajthatatlan, elhidegül, el fog hagyni, nem bízom már benne, meg az egészben.


és igen, nálam nincs olyan, jóhogy nem tudom mit csinálok, mibe megyek bele és mibe nem.


ha akarok valakit, más nem kell.

én nem vagyok határozatlan.

2014. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
* "jóhogy" helyett sima "hogy" lett volna
2014. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Jó, oké, így már világosabb, de akkor se az a helyes, hogy még nincs vége a pároddal és tudod, h a másik kell neked, és már lépsz is csak, mert tudod.

A másik meg, hogy te határozott vagy az egy dolog, de sokan határozatlanok/bizonytalanok és sokszor csak, azért cselekszenek "rosszul", amit később megbánnak, mert hogy ők meg ilyen jelleműek. A rossz témáját arra értettem, hogy ugye nem is akarták azt, csak akkor még nem tudták.

2014. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

szerintem meg sokkal egyszerűbbek ezek a dolgok

ha van jucika a munkahelyen aki mindenét kiteszi, embere válogatja, hogy ki hajol le érte, ki nem. ilyeneken nincs min gondolkodni. a kollega eseteken. van aki lecsapja a feldobott labdát, van aki nem. mindenki fel tudja becsülni a saját kockázatát, vagy hozzáállását, vagy lelkiismeretét, szóval saját magát.

2014. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
* az én esetemben hozzáállást kel csak becsülnöm. mert ha a párom se*gfej, engem lelkiismeret nem fog furdalni, az 100.
2014. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
13%

NEM jövök össze olyan férfivel, aki nincs vele tisztában, hogy az ember nem monogám faj, és akinek nem természetes, hogy idővel az embernek több szerelmi kapcsolata is kialakul, aki nincs vele tisztában, hogy én az összes férfiba szerelmes vagyok most is, akibe életem során beleszerettem. És nekem is kiemelten fontos, hogy ő szerelmes legyen minden nőbe ma is, akibe élete során beleszeretett, különben éretlen volna számomra a szerelemre.

Ezért nem tudom elképzelni a felvázolt helyzetet.

2014. ápr. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
... tehát a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy velem örül és velem szurkol nekünk a régebbi kedvesem.
2014. ápr. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó:


"NEM jövök össze olyan férfivel, aki nincs vele tisztában, hogy az ember nem monogám faj, és akinek nem természetes, hogy idővel az embernek több szerelmi kapcsolata is kialakul, aki nincs vele tisztában, hogy én az összes férfiba szerelmes vagyok most is...."


Nagyon szépen körülírtad, hogy egy r i b a n c vagy.

(De legalább őszinte.)


Na pont ezért nem házasodik meg egy normális pasas, mert nyílvánvaló, hogy megcsalják majd!!!

2014. ápr. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Utolsó: Hát nem tudom, hogy Te eddig hány lánnyal jártál, ha egynél többe voltál szerelmes, vagy egynél többel jártál valaha is, akkor a SAJÁT definíciód alapján Te is r.banc vagy, mert elhagytál már valakit.

És ugyanakkor azt becsméreled, aki NEM hagyja el azt, akit egyszer már kiválasztott.

Nem tudom, hány éves vagy, de gyanítom, kb. 30-cal kevesebb nálam...

2014. ápr. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

18: De hol abban a csalás, amit írtam?

Rajtam kívül minden megnyilvánuló nő itt CSAL, HAZUDIK, ŐSZINTÉTLEN, SUNNYOG, kivéve engem.

Akkor miért is én vagyok neked a r.banc, az egyetlen itt, aki NEM csal??

2014. ápr. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!